Vytvořte si obraz na míru jednoduše online

shutterstock.com

Chcete ozdobit stěnu v obývacím pokoji originálním a velkým obrazem? Nebo potřebujete zaplnit prázdné místo na stěně ve své ložnici? Dnes si můžete objednat obraz na míru přes internet. Vyberete si požadovaný rozměr, obrázek a také rámeček, který se vám bude po estetické stránce zamlouvat. Konečně můžete mít svůj interiér zdoben obrazem dle svých představ.

Moderní designové obrazy

Nakupujete-li rádi z pohodlí domova, pak jistě víte, že se dá na internetu koupit prakticky cokoliv a obrazy nejsou výjimkou. Hlavní výhodou je, že si můžete obraz vybírat v klidu, nebude u vás stát nervózní prodejce a přemlouvat vás ke koupi jiného obrazu, než chcete.

Znáte Tiffany lampy? Kombinují barevné vitrážové sklo s cínem

Vyberte si velikost, design a nakonec i originální orámování, které zastřeší originalitu celého obrazu. V současné době jsou obrazy na míru buď jako reprodukce na papíře, tištěné na plátně, nebo v podobě velkých fototapet přes celou stěnu. Možnosti jsou skutečně široké.

Abstraktní obrazy do moderního bydlení

Nadchne vás nepřeberné množství motivů obrazů – od dětských, přes historické až po abstraktní. A právě abstraktní motivy patří k těm nejžádanějším, najdou své uplatnění v každém moderním bydlení. Pestré barvy obrazu interiér rozzáří a dají mu novou tvář. Ale na své si přijdou také milovníci starých obrazů, protože k dostání jsou obrazy na míru s tématy z dávné minulosti.

Opravy poškozeného nábytku rychle a levně pomocí fólií z dimex.sk

Obrazy z vlastních fotografií

Velké oblíbenosti se těší obrazy na míru z vlastních fotografií. Pokud tedy máte krásné fotografie z dovolené, můžete si je nechat vytisknout i v těch největších formátech, například 130×100 cm. Je však důležité, aby byly fotografie ve velmi dobré kvalitě, jinak výsledek nebude tak dobrý.

Různé velikosti dle vašich potřeb, zdroj: umenisveta.cz

Vyberte si tedy obraz na míru online. Šetříte tak svůj čas a navíc si můžete vybrat obraz v klidu, poradit se s rodinnými příslušníky a podobně.

1 comment for “Vytvořte si obraz na míru jednoduše online

  1. kiki
    20.12.2012 at 22:42

    Ja z toho byla docela zklamana, nechala jsem si udelat obrazek a kvalita nic moc

Comments are closed.