Kategorie: Placená inzerce

Kde zakoupit netradiční doplňky interiéru?

shutterstock.com

shutterstock.com

Interiér mnoha domů a bytu se dnes stává výstavištěm jednolitých doplňků nakoupených za nízké ceny ve velkých řetězcích. Chcete, aby to u vás bylo jiné? Poradíme vám, kde zakoupit originální doplňky za skvělou cenu a okamžitým doručením.

Přečíst celý článek

Zelené město – unikátní bydlení v Praze 9 Hrdlořezech

zelene-mesto-2.cz

zelene-mesto-2.cz

První etapa developerského projektu Zelené město měla velký úspěch, na který nyní navazuje druhá etapa, která nese označení Zelené město 2. Tento projekt bude realizován v městské části Prahy 9 v Hrdlořezech a bude zasazen do všudypřítomné zeleně s ovocnými sady. Autorem projektu se stala společnost Daramis Group, která navrhla řadu dalších úspěšných projektů po celé Praze. V dnešním článku se podíváme, co Zelené město 2 svým budoucím obyvatelům přinese.

Přečíst celý článek

Průvodce nákupem bytového vybavení na splátky

shutterstock.com

shutterstock.com

Nákup zboží na splátky je dnes běžná praxe, kterou využívá stále více lidí. Důvodů k tomu je hned několik. V dnešním článku bychom vás rádi seznámili blíže s celým procesem od A-Z. Až budete chtít příště nakoupit na splátky, již budete vědět vše potřebné.

Přečíst celý článek

Co všechno je zahrnuto v ceně nového bytu?

shutterstock.com

shutterstock.com

Při koupi bytu je potřeba zvážit mnoho věcí. Když už však padne konečné rozhodnutí, měli byste si také ověřit, co všechno vlastně cena nového bydlení zahrnuje. Pod pojmem standardní vybavení se může skýtat cokoliv. Obvykle se však jedná o takové zařízení, bez kterého by nebylo možné bytovou jednotku používat. Přinášíme vám přehled, s čím můžete u nového bytu počítat.

Přečíst celý článek

Tipy jak se nespálit při výběru sedací soupravy

shutterstock.com

Zařizování interiéru není vždy jen zábava, obzvláště máte-li se dohodnout třeba s partnerem, když každý má zcela jiný vkus a představy. Cestou by vždy měl být kompromis, ale hlavně tak, aby plnil veškeré nároky dnešní domácnosti. Na co si dát pozor?

Přečíst celý článek