Zelené město – unikátní bydlení v Praze 9 Hrdlořezech

zelene-mesto-2.cz

zelene-mesto-2.cz

První etapa developerského projektu Zelené město měla velký úspěch, na který nyní navazuje druhá etapa, která nese označení Zelené město 2. Tento projekt bude realizován v městské části Prahy 9 v Hrdlořezech a bude zasazen do všudypřítomné zeleně s ovocnými sady. Autorem projektu se stala společnost Daramis Group, která navrhla řadu dalších úspěšných projektů po celé Praze. V dnešním článku se podíváme, co Zelené město 2 svým budoucím obyvatelům přinese.

Byty v atraktivní lokalitě

Nové byty projektu Zelené město 2 se budou nacházet v exkluzivní lokalitě Prahy 9 – Hrdlořezy. Novostavba bude zasazena do zajímavé pražské části, která slibuje klidné prostředí, zelené okolí a odpočinkové zóny, kam mohou mířit vaše první kroky po náročném pracovním dni. Dětské hřiště v blízkosti vytváří ideální prostředí pro rodiny s dětmi. Pokud milujete přírodu, chcete si užít klid a utéct od rušného velkoměsta, kupte si byt v této lokalitě.

Zajímavost: Věděli jste, že slavný Hotel Praha bude přestavěn na luxusní byty? Nabízí exkluzivní výhled na Pražský hrad.

Dobrá dopravní dostupnost

Nadchne vás precizně vyřešená dopravní dostupnost, která je typická pro nové byty v Praze 9. V těsné blízkosti projektu se nachází autobusové a tramvajové zastávky, případně metro stanice B – Palmovka. Nemusíte se tak bát, že by cesta do centra městskou hromadnou dopravou byla příliš dlouhá. V okolí se nachází také mateřské a základní školy, ba dokonce i učiliště. Vše tak budete mít na dosah ruky.

zdroj: zelene-mesto-2.cz

zdroj: zelene-mesto-2.cz

Kupovat byty můžete už nyní

Nové byty Hrdlořezy mají svým obyvatelům nabídnout praktické dispoziční řešení, které si mohou zařídit podle vlastních představ. Projekt má být dokončen v roce 2014, ale prodej nových bytů byl zahájen už 1. listopadu 2012. K zakoupení jsou byty v různých velikostech.

Koupit si můžete od 2+kk až po luxusní byty 4+kk, které uspokojí i náročnou klientelu. Všem bytům náleží prostorná terasa, která obyvatelům otvírá nádherný výhled na zelené okolí. Celý projekt Zelené město zahrnuje třináct budov, ve kterých bude k dispozici 333 bytů. Součástí jsou i podzemní garáže, takže nebude mít problém s parkováním jako u jiných nových bytů v Praze. Navíc, koupíte-li si byt v předprodeji, můžete získat zajímavou slevu.

zdroj: zelene-mesto-2.cz

zdroj: zelene-mesto-2.cz