Obývací pokoj

Vybavení obývacího pokoje

Obývací pokoj je ústřední místností celého bytu. V obýváku se odehrává většina života rodiny. Proto je důležité aby se všichni členové rodiny v obývacím pokoji dobře cítili. Správná volba pohodlného sedacího nábytku je klíčovým předpokladem.

Sedací souprava je středem obývacího pokoje

Nejdůležitějším kusem nábytku v obývacím pokoji je bezpochyby sedací souprava. Strávíme v ní mnoho času při sledování televize, čtení, konverzaci nebo odpočinku. Proto je velmi důležité, aby byla sedací souprava pohodlná. Často také při pobytu v obýváku jíme. Nehody se stávají a sedací souprava, která se dobře udržuje čištění usnadní. Ti, co mají malé děti by mohli vyprávět co vše již ze sedací soupravy čistili. Na údržbu nejvhodnějším materiálem sedací soupravy je kůže. Navíc dlouho vydrží a působí luxusně. Ne každému však vyhovuje. Pak se soustřeďte na výběr sedací soupravy s pratelným výměnným potahem. Nad sedačku můžete umístit vhodnou dekoraci obraz nebo nálepky na stěny.

Nábytkem v obýváku šetřeme

Pryč jsou doby nábytkových stěn v obývacím pokoji. Nyní je trendem střídmost a účelnost. Pro vystavení křišťálových skleniček po babičce postačí jedna malá vitrína. Dále v obývacím pokoji nesmí chybět knihovna. Více není třeba, snad jen nějaká malá skříňka na drobnosti co se jinam nevešly.

Stolky v obývacím pokoji

Stolky jsou nedílnou součástí obýváku. Potřebujete nejméně dva, jeden konferenční a jeden pro umístění televize a související techniky. Pamatujte, že by měly být ve stejném stylu, minimálně stejném druhu materiálu.

1 comment for “Obývací pokoj

  1. mamča
    9.9.2014 at 21:03

    ked sme s byvalim partnerom kupovaly byt tak sme boli z toho bytu nadseny ale nastal troska problem ako nabytek umiestnime kedze nosny stlp bol skoro v strede izby nastastie sa to celkom dalo urobit mno, takze v obyvaku je len velka sedacka obrovska telka dva stoliky nizsie jeden pracovny stol a pc a to staci dokonale.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *