Samolepky na zeď: Romantika, relax i exotika

Samolepky na stěnu jsou velmi moderní a stále častěji se uplatňují jako flexibilní dekorativní prvek, který dokáže interiér snadno oživit.

Můžete si dopřát cokoli, jaký motiv s interiérem ladí a lahodí vašemu oku. Květiny, stromy, bambusová větvička nebo stylizovaná polní kvítka, vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru vašeho domova v obýváku, ložnici nebo koupelně a jako mávnutím kouzelného proutku je promění v relaxační ráj.

Vkusná a levná dekorace interiérů za pár minut práce samolepky na zed dekorace

Velkou výhodou nálepek na zeď je značná variabilita a to jak v množství motivů tak i jejich velikostí a barev. Můžete si tak vybrat snadno přesně velikost a barvu dle vašeho vkusu a možností. Některé internetové obchody nabízejí i živé náhledy.

Vyberte si samolepku podle živého náhledu

„V našem internetovém obchodu si můžete jednoduše naklikat různé barvy všech motivů a hned vidíte živý náhled přímo v obrázku. Snadno tak získáte lepší představu o výsledném vzhledu a nekupujete zajíce v pytli“ říká Petr Parimucha z obchodu Lepime.cz.  Vaše nálepka tak bude zcela originální jakou nekoupíte v žádném supermarketu! A pokud vás jednou omrzí není nic jednoduššího než ji sundat a nahradit ji jinou.

Obrázek výše je japonská třešeň. Je známá pod názvem sakura. Jde o strom nižšího vzrůstu s bohatě růžovými květy. Roste především v Japonsku, odkud putuje do spousty zemí. „Snažíme se každou samolepku bohatě popsat, abychom dotvářeli celkovou představu o daném motivu“ říká Petr Parimucha.

Zkrátka vaší fantazii se meze nekladou, samolepky na zeď jsou návyková záležitost. Je to rychlý a levný způsob dekorace bytu vhodný téměř do jakýkoliv prostor. Například mapa světa je často umisťována do kanceláří či společných prostor. A jaké jsou vaše zkušenosti s nálepkami na stěnu?