Znáte z TV reklamy

V dnešním článku si představíme aktuální hity z teleshoppingu.

Dnešní článek je pro naše stránky trochu netradiční, protože se zaměřuje na oblast o které jsme ještě nikdy nepsali. Zaměřuje se na teleshopping. Víte co to vlastně znamená?

Co je teleshopping a kde vznikl?

Zřejmě vás nepřekvapíme tím, že teleshopping vznikl v USA při rozmachu televizního vysílání v 60. letech 20 století (tam se též používá název infomercial). Jedná se o speciální typ reklamy, který je charakteristický výrazně vyšší délkou typicky 5 – 10 minut. Vznikl jako způsob využití (a zhodnocení) méně atraktivních časů ve vysílání. Postupně se stal fenoménem a rozšířil se do celého světa. Nyní již existují i speciální programy, které se zaměřují právě na teleshopping.

Dále si představíme několik zástupců, které jsou aktuálně inzerovány v českých teleshoppingových pořadech.

AB Tronic X2

AB Tronic X2 je speciální pás, který pomocí elektrické stimulace svalů formuje vaše tělo. Původně bylo toto zařížení vyvinuto pro osoby postižené svalovou dysfunkcí. Můžete tak zcela bez námahy procvičit vaše tělo. Výsledky se většinou dostaví již po několika týdnech. Podobně funguje i Vibra ToneRelax Tone.

AB Rocket

Ab Rocket je domácí posilovací a masážní stroj, který simuluje klasické sedy-lehy. Tento stroj výrazně znásobí vaše cviky a výsledky se tak dostaví mnohem rychleji.

Derma Seta

Skvělý pomocník na holení je Derma Seta. Pryč s bolestivou depilací a voskem.

Souhrnně všechny tv produkty koupíte i na internetu.