Představujeme chytrý vysavač Vorwerk Kobold

Myslíte si, že na poli vysavačů již nejde nic vymyslet? Děláte chybu! V dnešním článku vám představíme chytrý vysavač značky Vorwerk.

V dnešní době je na trhu doslova záplava vysavačů nejrůznějších značek. Liší se především výkonem, doplňkovými funkcemi a v neposlední řade i cenou. Zároveň s tím rostou i uživatelské nároky na vysavač. Dnes je pro většinu domácností typické, že má v bytě kombinaci různých podlahových krytin. Jeden vysávací nástavec totiž těžko může perfektně vysát všechny tyto povrchy. Důležité je tedy zvolit vysavač takový, který má bohaté příslušenství. Jedním z takových je právě Vorwerk Kobold. Jaké jsou jeho výhody?

Výhody vysavače Vorwerk Kobold

  •  Ultralehký
  • Skladný
  • Snadno ovladatelný díky speciální konstrukci
  • Automaticky regulovaný výkon pro optimální sací výkon

Možná se ptáte, proč je tento vysavač označen jako chytrý? Hlavním důvodem je jeho unikátní funkce automatické regulace sacího výkonu dle typu povrchu. Můžete tak dokonale vysát i vaši matraci do hloubky.

Akční nabídka balíčků s Kobosanem do konce léta 2011 a můžete získat i dárek!

Vysavač Vorwerk Kobold je prodáván prostřednictvím obchodních zástupců v mnoha zemích. Tento osvědčený model prodeje je využíván kvůli možnosti si vysavač vyzkoušet přímo ve vašich podmínkách. Příslušenství již můžete nakupovat z pohodlí vašeho domova přes oficiální internetový obchod Kobold.

A nezapomínejte, že pro nejlepší účinek je důležité používat pouze originální náhradní sáčky, které mají delší životnost a pouze s nimi lze toto garantovat! K vysavači Vorwerk Kobold je také dostupná i řada příslušenství.

1 comment for “Představujeme chytrý vysavač Vorwerk Kobold

  1. Cena
    4.8.2011 at 09:07

    A kolik ten vysavač stojí? Že to není nikdo uvedeno!!!

Comments are closed.