Archiv rubriky: Nezařazené

Jak se zorientovat ve výrobcích osvětlení?

Philips Hue

Výrobců osvětlení je celá řada. Velká část jich samozřejmě pochází z Číny a stejně jako kdekoli jinde, existují nízkonákladové i prémiové značky. Mezi nejznámější výrobce patří tradičně Philips, tedy nizozemská firma, která se kromě osvětlení zabývá také výrobou elektroniky a elektrotechniky.…

Potřebujete si vyčistit hlavu po náročném stěhování?

Máte za sebou náročné stěhování a chtěli byste si vyčistit hlavu? Sobota a neděle jsou jako stvořené pro relaxaci a nejrůznější volnočasové aktivity. Nejen o víkendu můžete také zkusit některý ze zážitků od společnosti Allegria a okusit tak něco mimořádného.

Postavit vlastní halu nemusí být dřina

Rozšiřujete podnikání a potřebujete zastřešit větší plochu? Nemusí to být až tak jednoduché. I pokud máte finanční prostředky na stavbu haly, může se stát, že zdlouhavé povolování stavby a přípravné práce zaberou velké množství času a připraví vás o peníze.…

Jak poznat dobrou ubytovnu, pokud hledáte levné ubytování?

V České republice fungují stovky ubytoven. Nabízejí dostupné ubytování pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Jejich kvalita je ale různorodá. V dnešním článku vám poradíme, jak vybrat tu správnou.

Adamec jeřáby: špička v oboru jeřábové techniky

Každá stavba si vyžaduje využití speciální techniky, díky které dojde k jejímu urychlení a zefektivnění mnohých stavebních činností. Výborné možnosti na jakékoli stavbě nabízejí kvalitní jeřáby. Určitě není problém vybrat si takové, které se vám budou na vaší stavbě hodit.