Rozšiřujete podnikání a potřebujete zastřešit větší plochu? Nemusí to být až tak jednoduché. I pokud máte finanční prostředky na stavbu haly, může se stát, že zdlouhavé povolování stavby a přípravné práce zaberou velké množství času a připraví vás o peníze. S řešením přichází česká firma Polak, které vám ušetří čas i peníze s textilní halou na míru. Ta obstojí v konkurenčním prostředí, a proto ji volí jako rychlé a funkční řešení stále více firem.

montovaná hala od Polak

Jak vznikl nápad na velké textilní haly

Ne všechny firmy se chtějí se svým skladem či výrobou přestěhovat na okraj měst do logistických zón. Postavit montovanou halu však může v jiných zónách narazit na stavební povolení, nutné výkopové práce a podobně. Navíc již samotná cena montované haly vyřadí často zájemce, kteří by chtěli například jen ochránit zemědělskou techniku či jiné zařízení před deštěm a sněhem.

Montované haly od Polak tyto obtíže řeší. Jedná se o zakázkovou výrobu (každá hala je originál), textilních hal z těžko hořlavých materiálů, které jsou tak odolné, že dokonce i jejich barva zůstává beze změn desítky let. Cena je výrazně nižší, než kdybyste chtěli stavět halu s betonovou konstrukcí. Co vás jistě potěší, je fakt, že za příhodných podmínek nepotřebujete ani nákladné základy a povrch stačí zpevnit například štěrkem. Do země je hala ukotvená pomocí robustních železných trnů.

Hala bez stavebního povolení

To je montovaná hala od Polak. Do karet firmě Polak hraje i úprava stavebního zákona, která říká, že u dočasných staveb tohoto typu postačí k realizaci “ohláška” a nikoliv stavební povolení. Tím se vám otvírá časový prostor pro jeho vyřízení a mezitím již můžete zvesela podnikat.

Tímto způsobem vyřešila rozšíření provozu například stavební firma Geosan z Ostravska. Na vaši montovanou halu na míru vám firma Polak zhotoví kalkulaci zdarma.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.