Máte za sebou náročné stěhování a chtěli byste si vyčistit hlavu? Sobota a neděle jsou jako stvořené pro relaxaci a nejrůznější volnočasové aktivity. Nejen o víkendu můžete také zkusit některý ze zážitků od společnosti Allegria a okusit tak něco mimořádného.

Jaké adrenalinové zážitky vyzkoušet?

Adrenalinové zážitky nadchnou každého, kdo miluje momenty napětí. Díky adrenalinovým zážitkům můžete nejen vyzkoušet na vlastní kůži některé z nejbláznivějších aktivit, ale také posunout hranici své odvahy zase o kousek dále. Z bohaté nabídky adrenalinových zážitků si vyberou obě pohlaví. Adrenalinové zážitky lze provozovat, jak na souši, tak ve vzduchu. Velmi oblíbené jsou adrenalinové zážitky ve vodě. V portfoliu Firmy na zážitky pravděpodobně najdete i takové zážitky, u nichž Vás možná překvapí, že vůbec existují. To platí například pro výcvik se speciální jednotkou S. W. A. T. K nejoblíbenější adrenalinové zážitky bezpochyby tandemový seskok, hoverboard, indoor skydiving i indoor surfing.

Pivní koupel a jiné wellness zážitky

V portfoliu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz neobjevíte pouze lákavé adrenalinové zážitky, ale také celou řadu dalších zážitků, které stojí za to zažít. Zpestřete si víkend o romantickou pivní koupel Bernard pro dva a nechejte se hýčkat tradiční perličkovou lázní či odpočinkem ve vyhřívané loži. Současně můžete neomezeně konzumovat pivo Bernard po dobu procedur. Jízda legendárním Velorexem Vám naopak přiblíží jízdu v automobilu v období minulého století. Tříkolový Velorex se objevil ve známých filmech Ať žijí duchové nebo Vrchní prchni.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.