Vyberte si tu nejlepší samolepku na zeď

Obchod Lepime.cz před pár dny spustil na českém trhu ojedinělou funkčnost. Jsou to živé náhledy všech nabízených barev. Podívejte se.

Krátký úvod o Lepime.cz

Lepime.cz je internetový obchod zaměřující se na dnes velice oblíbené samolepky na zeď. Tyto nálepky na stěnu se vyrábí z vinylové fólie a jejich hlavní výhodou je především snadná aplikace a dlouhá životnost. Škála různých motivů, barev a velikostí je obrovská.

Dle majitele obchodu se snaží obchod neustále inovovat a využívat nejmodernější technologie, které vám zpříjemní nákup. Jako poslední novinku zavedli začátkem března náhledy možných barevných kombinací. Už tak nemusíte kupovat zajíce v pytli, ale uvidíte vybraný motiv ve zvolené barvě nalepený na zdi ve vzorové místnosti. Mnohem snáze si tak uděláte představu o tom, jak samolepka skutečně vypadá.

(motiv Japonská třešeň , zdroj: lepime.cz)

Tuto schopnost má zatím jen několik obchodů u nás. Je to do budoucna směr, kterým se budou chtít internetové obchody odlišit. Možnosti v lepší prezentaci produktů jsou obrovské. Co si myslíte vy o interaktivních prvcích při výběru v obchodech? Pomáhají vám s výběrem? Vyjádřete se v komentářích pod článkem