Tepelná čerpadla PANASONIC nyní se slevou 25%

Využijte poslední šance koupit tepelná čerpadla s nižší sazbou DPH a nyní i se slevou u firmy Klimarapid.

Firma KLIMA RAPID byla založena již v roce 1994 se zaměřením na vzduchotechniku především v průmyslových provozech. Postupně rozšiřovala působnost i na související oblasti a stala se předním českým dodavatelem tepelných čerpadel. O jejích kvalitách svědčí získané certifikáty ISO 9001 a ISO 14001.

Tepelná čerpadla

Firma se zaměřila na značky PANASONIC, MIDEA, DAIKIN a SANYO. V současné době lze využít akční nabídky na tepelná čerpadla PANASONIC Aguarea a slevy 25%!

Při výběru tepelného čerpadla narazíte na 3 druhy řešení:

Většinou se používá řešení vzduch-voda a vzduch-vzduch díky své příznivější ceně a jednodušší instalaci. I tak je realizace spojená s velkou počáteční investicí, která se ale při vhodném návrhu rychle vrátí. Pro konkrétní částku je důležité navrhnout optimální řešení, proto je dobré nechat si vypracovat nezávaznou nabídku nebo využít orientační online kalkulačku na stránkách KLIMA RAPID.

Tepelné čerpadlo má i mnoho souvisejících výhod

  • při pořízení tepelného čerpadla máte nárok na sníženou sazbu za elektrickou energii
  • tepelné čerpadlo můžete využít v létě k ohřevu vody v bazénu
  • tepelné čerpadlo lze snadno rozšířit a používat i ke chlazení
  • dlouhá životnost tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo je v současné době nejlepší způsob, jak si zajistit teplo domova na dlouhé roky dopředu. Je to čistý zdroj energie, který ke svému provozu potřebuje jen malé množství elektrické energie (proto máte nárok na nižší sazbu). Tepelná čerpadla byla v rámci programu Zelená úsporám značně dotována a tím se výrazně snížila jejich návratnost. O aktuálním stavu a možnosti získání dotací se informujte u prodejce.

Interaktivní video jak funguje tepelné čerpadlo vzduch-voda