Rodinné domy HARMONY v novém kabátě

V dnešním článku si představíme rodinné domy HARMONY. Jejich výstavbou se zabývá společnost HASS FERTIGBAU.

Jedním z mnoha dárků a novinek, které připravila stavební společnost HAAS FERTIGBAU  všem zájemcům o výstavbu moderních rodinných domů v běžném, nízkoenergetickém či pasivním standardu, je provedená optimalizace typových rodinných domů z velmi úspěšné a žádané LIMITOVANÉ EDICE DOMŮ HARMONY. Některé domy byly pro novou akční nabídku roku 2011 navíc „oděny do nového kabátu“.

Součástí LIMITOVANÉ EDICE HARMONY 2011 jsou opět nejen rodinné domy s přízemím a obytným podkrovím, ale také rodinné domy jednopodlažní, tzv. bungalovy. Právě bungalovy jsou v poslední době pro svůj komfort a pohodlné bydlení velmi oblíbené a žádané, a proto tvoří významnou část této akční řady domů.

Zvolte moderní nízkoenergetické dřevostavby

Při výstavbě rodinných domů v LIMITOVANÉ EDICI HARMONY 2011, tak jako i samozřejmě u všech ostatních domů ze své nabídky, klade společnost HAAS FERTIGBAU velký důraz také na nízkou energetickou náročnost stavěných rodinných domů a šetrnost k životnímu prostředí. To společně vytváří moderní systém, který zejména v době neustálého zvyšování cen energií ještě více nabývá na významu.

Rodinné domy HAAS FERTIGBAU je možno realizovat v běžném, nízkoenergetickém či pasivním standardu, vždy záleží jen a pouze na přání klienta. Díky propracovanému a mnoha tisíci staveb prověřenému certifikovanému systému vnějších stěn rodinných domů HAAS FERTIGBAU s označením THERMO-PROTECT®, u nichž je standardně dosahováno vynikajícího koeficientu prostupu tepla U=0,17W/m2K (pro domy v pasivním standardu lze tento koeficient jednoduchým opatřením posunout až k hranici U=0,11W/m2K), mají tyto rodinné domy vynikající tepelné a akustické parametry, což přináší výrazné úspory na vytápění a šetří tak peněženky klientů.

Výhody dřevostaveb od HAAS FERTIGBAU

Rodinné domy v LIMITOVANÉ EDICI HARMONY 2011 jsou nabízeny s kvalitní certifikovanou vnější stěnou THERMO-PROTECT® OPTIMUM (stěnou se zvýšeným vnějším zateplením) a tepelně izolačními trojskly u všech oken a terasových dveří již dokonce v základním vybavení každého domu! A k tomu přináleží, standardně a tedy bez jakéhokoliv příplatku, pro rok 2011 také speciální vybavovací PAKET PERFECT HOME 2011, který obsahuje spoustu prvků a náležitostí, které jsou běžně u jiných stavebních společností považovány za příplatkové položky. U společnosti HAAS FERTIGBAU CHANOVICE je toto vše samozřejmostí již v základním vybavení rodinných domů.

Přestože LIMITOVANÁ EDICE HARMONY byla veřejnosti poprvé představena před pouhým rokem, nemálo klientů si právě z této řady svůj nový vysněný rodinný dům vybralo a v současnosti si již užívají pohody a komfortu bydlení ve svém rodinném domě HAAS FERTIGBAU. A to nejen klienti z České republiky, ale také např. ze Slovenska či Polska.