Jak se zbavit starého bytového jádra?

Staré koupelnové jádro je dlouhodobým nešvarem starých panelových bytů. Jak na změnu?

Pokud stále ještě máte ve svém bytě nevzhlednou koupelnu, jistě vás již mnohokrát napadlo, že byste měli provést rekonstrukci bytového jádra. Jaká uskálí na vás mohou čekat?

Rekonstrukce bytového jádra je relativně nákladná záležitost. Rekonstrukce je i časově náročná (během doby přestavby nemůžete používat svůj záchod, vanu apod.)

Nemusí to být zase tak těžké, jak se na první pohled může zdát. Cena rekonstrukce se sice pohybuje kolem 100 000,- Kč, ale díky výběru spolehlivého a kvalitního dodavatele, může být provedena během jednoho týdne. U ověřeného dodavatele je při rekonstrukci koupelny také samozřejmostí, že po sobě uklidí a vy tak přeberete zcela novou koupelnu, kterou můžete ihned začít používat.

Rekonstrukce vás zbaví plísní a nečistot

Díky rekonstrukci se zbavíte plísní a nečistot, které bývají nedílnou součásti klasických jader, která jsou desítky let stará. Přestavbou získáte novou a čistou koupelnu, u které můžete upravit dispozici (např. spojit koupelnu se záchodem a získat tak více prostoru). Můžete si také nechat přistavět sprchový kout nebo vyměnit klasickou vanu za rohovou. Celková modernizace koupelny zvýší vnímanou i faktickou hodnotu vašeho bytu, díky čemuž se vyplatí do přestavby investovat a překousnout týden mírného nepohodlí.

Pokud hledáte ověřeného dodavatele, který provádí rekonstrukce bytů a bytových jader? Pro Prahu a okolí se podívejte na nabídku společnosti LUKOSTAV.