Představujeme výrobce JN INTERIER

V dnešním článku vám představíme výrobce JN Interier Česká republika, s.r.o. zabývající se výrobou a prodejem vestavěných skříní a kuchyní.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou velmi praktické, protože využívají prostor na maximum. A to hned ze dvou důvodů. Jednak prostorově se dokáží přizpůsobit různým tvarům a výšce místnosti. Druhou neméně důležitou výhodou je možnost vlastního rozčlenění poliček a věšáků. Snadno se tak přizpůsobí majiteli, který má množství obleků nebo majitelce milující boty.

Přijďte se podívat na náš vzorově vybavený dům v Praze – projekt Cikánka

Společnost JT Interier dokáže uspokojit i náročné zákazníky, protože spolupracuje s předními českými bytovými designery. Vestavěné skříně tedy nemusí být vůbec nudné! Mohou tvořit zajímavý designový prvek ve vaší místnosti. Dveře mohou být vyrobeny nejen ze dřeva, ale i skla, zrcadla, ratanu, mřížky nebo kovu.

Kuchyně na míru

Kuchyně bývá často středem domova, je to místo kde se potkává celá rodina. Proto by při jejím výběru mělo být především řešeno, aby byla praktická a obsahovala všechny potřebné spotřebiče. Dnes je již standardem mít v kuchyni spotřebiče vestavné. Stalo se již v oboru standardem, že je součástí návrhu i 3D model, který výrazně usnadní doladění celkového vzhledu vaší nové kuchyně.

Stručně o JN Interier Česká republika, s.r.o.

Společnost JN Interiér patří mezi významné poskytovatele řešení bytového vybavení na míru a nedávno oslavila desetileté výročí začátku výroby. Mezi hlavní produkty firmy patří kuchyňské linky a vestavěné skříně. Nicméně v sortimentu se nachází i židle nebo postele vyráběné na zakázku. Poskytování služeb je zaměřeno především na okolí Prahy, kde se nachází  5 designových studií.