Představujeme Rondo Design

V dnešním článku si představíme mladou společnost zabývající se návrhy interiérů.

Změňte prostor kolem vás

Nadcházející období jara je ideální k rekonstrukci vašich prostor – interiérový design. Důkazem toho je zvýšená poptávka po bytových architektech a čilí ruch v obchodních domech s domácím vybavením. Nicméně zejména první část – bytového architekta stále mnoho lidí vynechává. Doufám, že vás v tomto článku přesvědčíme, že pokud chcete využít prostor správně z hlediska ergonomického i estetického je důležité mít k ruce odborníka.

Návrhy interiérů

Bytový architekt vás především vyslechne a následně vás navede na správnou cestu. Součástí může být i 2D nebo 3D návrh interiéry. Vy si tak dokáže snadno představit, jak bude místnost po úpravách vypadat a leccos ještě včas změnit. Tyto modely tedy často šetří i mnoho peněz a času. V komerční sféře se již prakticky jinak nenavrhuje než pomocí počítačových modelů, právě kvůli posouzení mnoha variant v krátkém čase. Případně se provádí konzultace na dálku uvnitř nadnárodních firem.

Pokud máte zájem o nezávazné zjištění informací doporučujeme navštívit design studio, kde vám rádi poradí jak postupovat dále. Nezřídka pak následuje osobní konzultace na místě rekonstrukce je-li to možné. Bytový design se stává čím dál důležitějším oborem.