Praktické vychytávky do bytu i na zahradu

Teplých dní stále přibývá a stejně tak času, který trávíme venku s přáteli, na zahradě s rodinou nebo zahajujeme grilovací sezónu na terase. Jenže vždycky se najde řada prostředků, s nimiž bychom si dokázali zpříjemnit čtení oblíbeného románu, poskytnout více místa početnějším hostům a rovněž dlouhou chvíli zkrátit díky nestárnoucí klasice – hrám. Moderní designéři proto kombinují praktické prvky se zábavou, a nechávají tak vzniknout atraktivnímu sortimentu zboží s všestranným využitím nejen během sezóny. Co stojí rozhodně za vyzkoušení a co vám zaručeně doma nesmí chybět?

zahradní nábytek

Tak trochu jiný zahradní nábytek

Ať už chystáte velkou letní slavnost, chcete mít originální zahradní party nebo svatbu pod širým nebem, zamilujete si zahradní stany. Benefity stanu či altánu vás přesvědčí, že tato investice není vůbec nevýhodná, a naopak se vám brzy vrátí. Zahradní stan pořídíte v mnoha velikostech, stylech i barevných provedeních. Kvalitní konstrukce odolává výkyvům počasí a pevná plachta odolná vůči protržení ochrání návštěvu i vaše zahradní vybavení před vydatným deštěm. Snadná údržba, montáž i následná demontáž patří mezi hlavní výhody. Navíc bělostná plachta dodá celé zahradní oslavě úžasnou atmosféru a zároveň vytvoří prostor pro tanec pod širým nebem.

Hravé doplňky pro malé i velké

Čemu rozhodně neuniknete, je žádaný stolní fotbal, popřípadě otestování kulečníku. Obě tyto disciplíny patří ke světovým špičkám a vy si je můžete dopřát doma, aniž byste k tomu potřebovali obrovské fotbalové hřiště. Stolní fotbal je vyroben z materiálů prémiové kvality, jež se odráží na dlouhé životnosti a stálosti. Nespornou výhodou je, že fotbálek zabaví malé i velké návštěvníky, je snadno přenositelný a nabídne prostor pro hru i více hráčům najednou. Neméně populární jsou kulečníky, pro jejichž ustavení sice potřebujete dostatek místa, najdou se ale také varianty v mini provedení, které jsou zároveň velmi vkusným doplňkem v kanceláři nebo domácí pracovně.