Bez kvalitní střechy se neobejde žádný dům, protože ukončuje stavbu shora a dokonale chrání proti povětrnostním vlivům. Aby vám do domu nezatékalo a nefoukalo, musíte dům opatřit vhodnou střešní krytinou odvádějící vodu a bránící v jejím hromadění.

střechy praha

Správná střecha má dobře izolovat

Hlavní funkcí střechy je chránit obytný i nebytový prostor před deštěm, sněhem, větrem i slunečními paprsky. Je tedy pochopitelné, že jedná-li se o uzavřený prostor, kladou se na střechu vyšší nároky v oblasti izolace. Je totiž dokázané, že špatně izolující střechou uniká z budov největší množství tepla. Na toto je třeba myslet při stavbě i při opravě střechy.

Oprava střechy na klíč

Do rekonstrukce střechy se určitě nebudete pouštět sami. Chce to využít práce odborníků, kteří tomu opravdu rozumějí. Střechy Novák vám zabezpečí kompletní opravu včetně zpracování projektu ve 3D verzi realizace. Díky tomu budete mít lepší představu o tom, jak bude nová střecha ve své konečné podobě vůbec vypadat. Profesionální pokrývači se specializují na všechny druhy střech – tedy i na ty rovné nebo šikmé. Na výběr budete mít širokou nabídku různých druhů krytin a bude záležet jen na vás, čemu dáte přednost. Na vaše rozhodnutí jistě bude mít vliv kvalita, design i trendy v oblasti střešních materiálů. Střechy Praha dávají přednost betonovým střešním taškám značky Bramac, KM Beta a Mediterran, páleným střešním taškám značky Tondach a vláknocementovým materiálům Cembrit a Eternit.

Když se do práce pustí profesionálové

Střechy Praha se věnují nejen stavbám, opravám a rekonstrukcím střech rodinných domů, ale specializují se také na profesionální úrovni na střechy činžovních domů, kde vytvářejí moderní luxusní podkrovní byty, které jsou v současné době tolik žádané. Ročně firma zrealizuje na 300 nových střech, a může tak o sobě říci, že své náročné práci spojující pokrývačství, tesařství i klempířství, skutečně rozumí.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.