Plastové pískoviště se snadno vleze na terasu nebo balkón

shutterstock.com

shutterstock.com

V okolí svého bydliště nemáte žádné prostory, kde by se děti mohly hrát? Můžete jim udělat prostory pro hraní přímo doma. Dnes jsou na trhu k dostání plastová pískoviště, na kterých se zabaví ratolesti všech věkových kategorií. Hlavní výhodou plastových pískovišť je, že je možné je dát na zahradu, terasu i na balkon. To ocení hlavně majitelé bytů, kteří nedisponují zahradou. V dnešním článku se na plastová pískoviště a jejich druhy podíváme podrobněji.

Na světovém trhu jsou velmi oblíbená dětská pískoviště od firmy Step2, které na českém trhu prodává společnost StepTwo. Výrobky jsou dodávány přímo z USA. Na jejich výrobu používá kvalitní plastový materiál, jež je odolný vůči povětrnostním vlivům a neobsahuje zdraví škodlivé látky. Pískoviště je možné zastřešit slunečníkem a na noc ho můžete zakrýt krytem, aby na písek nepršelo.

Klasické obdélníkové pískoviště

Chcete-li koupit pískoviště s co nejnižší pořizovací cenou, pak vám bude vyhovovat obdélníkové pískoviště s krytem. Plast, ze kterého je pískoviště vyrobeno, je vysoce kvalitní a nárazuvzdorný. Do pískoviště se vleze až 112 kg písku. Hlavní výhodou je, že nemusíte provádět žádnou montáž. Jakmile si tedy pískoviště koupíte, stačí ho dát na místo, kde chcete, aby si děti hrály, nasypat do něj písek a dát dětem prostor ke hraní.

zdroj: steptwo.cz

zdroj: steptwo.cz

Pískoviště ve tvaru kraba

Dětské fantazii se meze nekladou. A stejně tak se fantazie meze nekladou při navrhování tvaru pískovišť. A o tom společnost Step2 ví. Na trh tedy uvedla pískoviště ve tvaru kraba, ve kterém si děti mohou nejen hrát a dělat bábovičky, ale také se na něho budou rádi dívat. Vždyť, kdo by se nechtěl z dětí projet na hřbetu červeného kraba? Do tohoto pískoviště můžete dát až 136 kg písku.

zdroj: steptwo.cz

zdroj: steptwo.cz

A když svítí slunce

Děti se musí chránit před sluncem, a pokud je pískoviště dané na místě, kde slunce svítí téměř celý den, je vhodné koupit pískoviště vybavené slunečníkem. Velký slunečník chrání vaše děti před slunečnými paprsky v horkých dnech. Pískoviště je vybaveno také krytem, piknikovým stolkem a dalším příslušenstvím, které pískovišti nesmí chybět. Montáž je velice jednoduchá a pískoviště pojme až 150 kg písku.

zdroj: steptwo.cz

zdroj: steptwo.cz