Plastová okna Salamander

Představujeme vám nové okenní profily SALAMANDER s až 7-komorovým systémem. Patří ke špičce na trhu a nyní ho můžete mít i vy! Zvyšte komfort svého bydlení a snižte náklady na vytápění.

Plastová okna

Od vyrobení prvních plastových oken uběhlo již desítky let. Jejich výroba v dnešní době byla dotažena téměř k dokonalosti. Plastové okná se používají v nízkoenergetických a pasivních domech, které se vyznačují minimální spotřebou energie. Jistě nemusíme připomínat, že právě energie jsou rok od roku dražší a čím dříve snížíte svou energetickou spotřebu, tím lépe pro vás. Aby váš dům co nejvíce využil výhod nových plastových oken SALAMANDER, je důležité, aby montáž provedli zkušení pracovníci.

Energie se zdražují, investujte do plastových oken a ušetříte až 30% nákladů na vytápění.

Plastové profily tvoří u typického okna kolem 10% z jeho plochy.Plastové okno se skládá ze dvou částí. Nejdůležitější je rám, který je vyztužen ocelovou výztuhou – plastová okna SALAMANDER. Rám je zasazen do zdiva na pevno, takže nemůže dojít k vypadnutí okna ani jeho vyražení apod. Druhou částí plastového okna je samotné okenní křídlo, které musí být připevněno kvalitním kováním, aby nedocházelo časem k poškození a snížení komfortu při otevírání okna.

Při výběru plastových oken je důležité nevzít hned první nabídku. Můžete si zavolat prodejce k sobě domů, kde si přímo změří rozměry oken nebo si je změřit sami a navštívit jej v kancelária. Dodací lhůty se pohybují v rozmezí 4-6 týdnů. Z pravidla se při podpisu smlouvy platí záloha ve výši 30-50%.

Speciální typy skel do plastových oken

Pro některé majitele nemovitostí se může hodit použití bezpečnostního skla v plastových oknech. Zabráníte tak proniknutí zloděje do domu. Dalším typem skla je neprůhledné sklo. Takové se většinou používá na záchod a do koupelny nebo technických místností. Extrémní variantou je sklo neprůstřelné, které je ale pro většinu běžných zákazníků zbytečné.

1 comment for “Plastová okna Salamander

  1. Michal Malý
    16.11.2010 at 10:48

    Doporucuji zvolit predevsim trojité sklo, energie rostou a me se to osvedcilo!

Comments are closed.