Kdo by neznal největšího prodejce nábytku na světě společnost IKEA. Každoročně zveřejňuje nový katalog, který je zdarma distribuován do všech domácností. Letos vás čeká novinka v podobě aplikace pro váš iPhone!

Katalog IKEA zdarma papírový

Katalog IKEA je zdarma distribuován do všech domácností. Pokud se na vás nedostalo, můžete si ho vyzvednout na kterékoliv pobočce na informacích. V katalogu najdete spoustu novinek pro rok 2010/2011 a zároveň slevy stávající produkce. Letos se katalog rozrostl na 376 stran plnobarevných stran.

Katalog IKEA online

Pro ty, které to mají na pobočku daleko je k dispozici i online verze. Můžete využívat i moderních funkcí, která elektronická verze umožňuje a vytvářet záložky. K těm se můžete později vrátit.

Odkaz: http://onlinecatalogue.ikea.com/2011/ikea_catalogue/CZ/

iPhone aplikace IKEA

I společnost jako je IKEA nechce zůstat pozadu a připravila aplikaci pro jeden z celosvětově nejpopulárnějších telefonů současnosti – iPhone. Aplikace je k dispozici zdarma v AppStore.

2 komentáře

  1. iphone aplikace je dobra :-) Lze tam zobrazit snadno katalogy i z jinych zemi a zjistit ze neco maji levnejsi treba v polsku

    Komentář by MacUser — 10.11.2010 @ 21:39

  2. Dřív existovala podobná aplikace i pro android, ale už není k dostání na marketu, nevíte proč?

    Komentář by Fefi — 4.5.2011 @ 10:04

Sorry, the comment form is closed at this time.