Už jste vyzkoušeli bytové parfémy?

Parfémy do bytu jsou způsobem jak si doma vytvořit správnou atmosféru. Některé mají i moderní design a budou vkusným doplňkem vašeho interiéru.

Bytové parfémy, vůně, aroma difuzéry

Většina z vás si při pomyšlení bytový parfém vybaví klasický sprej, který se původně používal jen na záchodě. Nicméně postupně se rozšířili i do jiných místností a to i přesto že nejsou vhodné pro toto použití. Problémem je, že často obsahují benzen, styreny či toluen. Těmto látkám bychom neměli být dlouhodobě vystaveny. Bytové parfémy jsou postaveny na přírodní bázi.

Jsou přímo vytvořeny na dlouhodobé použití a často na jednu náplň vydrží i 10 měsíců! Jsou postaveny na čistě mechanické bázi nemusí se dávat do zásuvky. Základem je vždy nějaká nádoba neboli difuzor. Bývá to třeba skleněná lahvička, která je opatřena dřevěnou zátkou s dírkou. Do této dírky se následně vkládají bambusové tyčinky.

Zvláštní kategorií jsou designové difuzéry, které se prodávají zvlášť. Koupíte si zvlášť nádobu (difuzér), která se vám hodí do interiéru. Pak si můžete koupit libovolnou vůni a tyto samozřejmě je střídat.

Kde zjistit více informací

Informace o bytových parfémech zjistíte na speciálních stránkách www.bytovéparfémy.eu