Dvojumyvadla vyřeší ranní boj o koupelnu

shutterstock.com

shutterstock.com

Možná to znáte, stáváte ráno s partnerem společně a největší boj je o koupelnu. Zbytečně tak ztrácíte čas a nervy. Řešení je přitom velice jednoduché, stačí když máte dostatečně velkou koupelnu. Ikdyž moderní dvojumyvadla ani o moc více místa nepotřebují, posuďte sami.

Dvě umyvadla nebo raději dvojumavadlo?

Zřejmě nám dáte za pravdu, že naprosto ideální by bylo, kdyby měl každý k dispozici své umyvadlo. Každý by měl tak své místo na hygienické potřeby a nedocházelo by tak k dohadům, kdo zabírá více místa. Bohužel koupelny, zejména ty starší, jsou typické nedostatkem prostoru.

Dvojumavadlo, zdroj: levna-koupelna.cz

Dvojumavadlo, zdroj: levna-koupelna.cz

Patříte-li mezi ty, kteří si nemohou dovolit mít samostatná umyvadla kvůli malé koupelně. Můžete se porozhlédnout po úsporně řešených dvojumyvadlech. Prostoru vám sice příliš nepřidají, ale za to budete moci provádět hygienu současně. Navíc tato varianta je i cenově méně náročná.

Dvě samostatná umyvadla jsou ideální, zdroj: shutterstock.com

Dvě samostatná umyvadla jsou ideální řešení, zdroj: shutterstock.com

Při rekonstrukci koupelny myslete na budoucnost

Máte před sebou rekonstrukci stávající koupelny? To je ideální čas přemýšlet o moderním pojetí koupelny včetně jejího vybavení. Při kompletní rekonstrukci bytového jádra můžete ovlivnit i dispozice a získat tak cenné místo navíc. Avšak pokud je vás doma více, rozhodně nedoporučujeme spojovat záchod a koupelnu. Opět si tím výrazně ztížíte ranní vstávání.

Jedním z dalších šikovných zlepšení je podlahové topení v koupelně, přečtěte si náš článek na toto téma.

Dva záchody? I tady známe řešení

Mnozí namítnou, že fronty nebývá vždy jen do koupelny, ale někdy i na záchod. Pokud bydlíme v bytě, málokdo si může dovolit dva záchody. Jistý kompromis nabízí moderní pisoáry, které mají poklop a lze je umístit do koupelny. Výhodou je nejen úspora za vodu, ale také vám již nikdo nebude zvedat prkénko na záchodě. Navíc díky své výšce usnadní i močení, protože se muž nemusí trefovat z výšky s rizikem znečištění okolí.

Jak je vidět i v koupelně lze vymyslet spoustu šikovných zlepšení, které zvýší komfort vašeho bydlení. Jaké máte vy zkušenosti s moderními prvky ve vaší koupelně? Napište nám v komentářích.

2 comments for “Dvojumyvadla vyřeší ranní boj o koupelnu

  1. Enny
    30.12.2012 at 11:10

    Jeste tak mit tu velkou koupelnu :((

  2. mamča
    19.8.2014 at 22:18

    kamoska byva v rd a maju dve kupelne dole maju wc plus sprchový kut a umyvadlo a hore wc plus vanu a umývadlo, svokrovci maju tiez dve kupelne dole maju wc, sprchový kut a dvoj umývadlo a hore maju vanu wc bydet a dva umývadla, zda sa mi to moc ked tam byvaju len dvaja ludia

Comments are closed.