Český výrobce matrací – NATUR MATRACE

Sháníte matraci, na které se vám bude dobře spát? Je pro vás zdraví spánek důležitý? Rádi byste si vybrali z velice kvalitních matrací, ale nevíte kde a jak? Pak právě pro vás je určen náš článek. Kde vás s jednou takovou firmou seznámíme.

Jde o spolehlivou firmu?

Firmu NATUR MATRACE prověřil sám čas, protože se na trhu objevuje již od roku 1995. Firma se zabývá výrobou nejrůznějších druhů matrací v kategorii zdravotní matrace – dětské matrace, ortopedické matrace i matrace na míru. Používá širokou škálu materiálů, různé druhy pěn i ekolatex.

Jak si mám vybrat matraci?

Kvalitní spánek je levice důležitý pro každého z nás. Neovlivňuje jen naše tělesné schopnosti, ale i ty psychické, takže bez dobrého spánku se dlouhodobě neobejdete. Výběr matrace by měl být delší proces, ve kterém si necháte zjistit, jaký druh matrace je pro vás ideální. Toto je velice důležité, protože pokud se pro vaše záda hodí matrace tvrdá a vy si vyberete měkkou pěnu, pak se vám nebude spát příjemně ani na té nejlepší matraci na světě.

Kromě matrace byste se měli soustředit i na výběr roštu, protože i ten dává matraci své vlastnosti.

Jaké materiály firma nabízí?

Firma se na trhu pohybuje spoustu let, takže si osvojila techniku na úpravu většiny materiálů. Oblíbeným materiálem je například takzvaná líná pěna, která se vašemu tělu rychle přizpůsobí. Dále studená pěna, která dobře pohlcuje vlhkost a má anti-alergenní účinky, nebo také latex, který je velice odolný a odporuje deformacím.

Dalším faktorem je i materiál, kterým je matrace potažena, může to být třeba froté potah nebo potah, který obsahuje výtažky z aloe vera. Takto upravená matrace vám v noci regeneruje pokožku. Potah, vyrobený z aloe vera je možné prát i na šedesát stupňů celsia.