Využijte zimu k přípravám na letní koupání

přelivový bazén

Právě teď, když venku sledujete poletující sníh a na teploměru se objevují mínusové hodnoty, byste nejraději skočili do prostorného bazénu a užili si čistou vodu, kvalitní plavání a relaxaci na sluníčku? Proměňte své sny ve skutečnost a připravte se na příští letní sezónu včas. Pomůže vám k tomu nový bazén z kvalitních materiálů v osvědčené kvalitě. Budete mile překvapeni, jak cenově dostupný a zároveň funkční bazén si můžete dovolit.

V hlavní roli bazén

Na zahradě i na chalupě – všude vám může nový plastový bazén dělat radost. Je kvalitní, materiálově stabilní, odolný vůči poškození a dostatečně prostorný pro celou rodinu. Vyberte si z nabízených a zvýhodněných bazénových setů svůj vysněný přelivový bazén, který bude nejen ozdobou vaší zahrady, ale především pak místem, kde strávíte podstatnou část slunečných dní a díky praktickému  zastřešení si dokonce svou plaveckou sezónu prodloužíte.

Moderní bazény od Albixon garantují sporu vody, snadnější zazimování, ekonomičtější provoz. Samotná údržba bazénu je velmi jednoduchá. Bezpečnostní prvky slibují ochranu pro vaše děti i čtyřnohé domácí mazlíčky, a pokud se chcete podívat na již realizované zakázky, navštivte galerii inspirace.

Technologická nadčasovost

Prémiová kvalita materiálů vás přesvědčí, že tato investice je doopravdy výhodná. Albixon certifikovaný materiál splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost a UV odolnost. Materiál je samozřejmě odolný vůči bazénové chemii. Svěřte se do rukou profesionálů a nechte si poradit, jaká varianta bazénu je pro vás tou ideální. Odborníci vám poradí, jaký bazén vybrat, bez jakého příslušenství se neobejdete a pomohou s tvarovým umístěním na vaší zahradě s maximálním využitím v průběhu roku. Splňte si svůj sen o dokonalém dárku a začněte vybírat nové plavky! Rok 2022 strávíte u vody.