Very Peri je barvou roku 2022. Jaké kousky si pořídit do domu i šatníku?

Ve světě módy se toho během letošního roku událo již mnoho. Vůbec největší pozdvižení ale zajistila barva, která byla prohlášena za letošní barvu roku. Jak Very Peri vypadá a na jaké typy oděvů i bytových textilií se hodí? 

Proměna domova i šatníku? 

Odstín Very Peri je hravý a vyjadřuje radost ze života. Přesně to jsme po dlouhém období pandemie potřebovali. Tuto barvu přitom nemusíte používat pouze na oděvy. I vaše garnýže si zaslouží změnu a rády by nesly nějaký ten módní kousek. Obzvláště kovové garnýže se k této trendy barvě budou perfektně hodit. Jak tedy Very Peri vypadá? 

Odstín pro módu i bytový design

Barva, která byla pro rok 2022 vyhlášena jako barva roku, rozhodně není nudná. To ani v nejmenším! Živý odstín fialovomodré barvy s červenými akcenty se neztratí a své místo si ihned najde. Kdo si obleče blejzr, sako nebo overshirt v této barvě, rozhodně bude nepřehlédnutelný. 

V bytovém designu se tato barva promítá do bytových textilií v podobě hravých závěsů v maxi délce, nebo do celé řady dekorativních předmětů. Zdá se vám, že byste po dlouhém období šedi uvítali něco, co vás zaujme na první pohled? 

Kombinace, které dodají energii

Very Peri se skvěle kombinuje. S růžovou tvoří příjemnou dvojku, s bílou něžnou symfonii, s béžovou základ pro stylový pohled na svět. Vůbec nejvíce si ale tento hravý odstín rozumí se smaragdovou. I tato barva je letos in. Umíte si představit ten hřejivý pohled na tuto kombinaci? My rozhodně ano. 

Very Peri pusťte do šatníku s plnou vervou. Pořídit si můžete top, ke kterému si pořídíte vhodnou bižuterii. Nebo se nechejte inspirovat Zendayou, která se objevila v této barvě v kolekci Rendez-Vous od Valentina. 

V bytovém designu se Very Peri objevuje v kolekcích nádobí nebo bytových textilií. Hrajte si s jejími kombinacemi a tvořte jedinečné prvky domova.