Ve skladovém hospodářství se neobejdete bez kvalitních regálů a přepravek

přepravky

Regály a přepravky jsou nezbytnou součástí každého skladového hospodářství. Díky nim může být ve skladu pořádek, který je potřebný pro kvalitně odvedenou práci. Pokud by materiál ležel bez jakéhokoliv systému, ztěžovalo by to jakoukoliv činnost. V současné době jsou k dispozici regály a přepravky v různém provedení a rozměrech, aby si každý mohl sklad přizpůsobit potřebám svého podniku.

Regály z nerezu a pozinku

Pro gastronomické provozy nebo prodejny se výborně hodí nerezové regály. Na první pohled vypadají luxusně, takže v obchodě působí vysoce esteticky a vytvářejí příjemné prostředí. Obchodní regály lze snadno smontovat i rozmontovat a různě přestavovat. Pro zákazníky je jistě zajímavý online editor, pomocí něhož si mohou vytvořit svoji vlastní regálovou sestavu.

Pneuservisy potřebují speciální regály, které dovedou pojmout poměrně objemné pneumatiky uložené vertikálně. Většinou se tyto regály vyrábějí v povrchové úpravě pozink. Dalším zajímavým výrobkem je trubkový systém pro sestavení regálů. Trubky mohou být potažené pevným plastovým povlakem pryskyřice.

Logistiku usnadní euro přepravky

Pro logistické služby je nutné zabezpečit pevné přepravky s vysokou odolností, s jejichž pomocí jde přemísťovat materiál, výrobky a zboží z místa na místo pomocí dopravních prostředků. Jestliže se přepravky používají v potravinářském průmyslu, musejí zároveň splňovat hygienické podmínky. Euro přepravky jsou pro tento účel přímo ideálními pomocníky. Jsou vyrobené z kvalitního propylenu a je možné je opatřit potiskem.  Vyrábějí se v různých velikostech i pro různé použití. Jejich hlavní výhodou je možnost je skládat na sebe, díky níž se šetří prostorem.

Některé podniky jistě více ocení skládací přepravky nebo kónické přepravky, které jsou také zároveň stohovatelné. Opět jsou vyrobené z odolného propylenu v různých velikostech dle potřeb zákazníků.