zakázkový nábytek

Čím větší máte domácnost, tím více věcí potřebujete někam schovat. Ve jménu minimalismu můžete spoustu nepotřebného rozdat, prodat a přinejhorším vyhodit. S hromádkou sezónních věcí a sportovního náčiní se ale budete muset poprat. V tomto článku zjistíte, jak na to.

Nábytek na zakázku

Někdo může namítnout, že různých typů nábytku už je na trhu dostatečné množství. Ale to se naběháte, než najdete ten kus, který se vám úhledně vejde mezi dveře a obraz po prababičce. A ještě má všechny požadované vlastnosti. U skříní jsou zásadní vnitřní úložné prostory – někdo raději používá ramínka, jiný zase skládá komínky. Proto si lidé oblíbili zakázkový nábytek. Výhodou skříně na zakázku je mimo jiné to, že využijete celou stěnu do výšky. Horní police nejlépe slouží pro ukládání sezónního oblečení. Velké plus má také postel na míru. Vyberete si nejen barvu, materiál a rozměry, ale i provedení úložných prostor. Například ložní prádlo můžete pod postel uložit jejím zvednutím, nebo vysunutím šuplete. Záleží na tom, co prostory v ložnici dovolí.

řemeslníci

Chytrá úložná místa

Pokud už máte všechen nábytek přecpaný věcmi, ale přesto potřebujete další skrytá úložná místa, vyzkoušejte pár vychytávek. Kdo má doma schody, může využít jejich prohlubně a ukládat některé věci do nich. Vysoké stropy nabízí velkou výhodu v tom, že snesou více polic. Nebo rovnou skříňky přimontované ve výši. Řešením je také zástěna vyrobená z překližky. Takových míst existuje celá řada a internetem kolují až bizardní fotografie, jak si lidé umí poradit. Proto by konzultace s truhlářem měla proběhnout ještě před tím, než se finálně rozhodnete pro řešení.

Poptávka

Kde shánět dodavatele

Truhláře a další řemeslníky nemusíte obvolávat podle seznamu odkazů na internetu. Podívejte se na stránky Poptávej.cz. Naleznete zde poptávkový formulář, který vyplníte za pár minut. Uveďte sem kromě popisu zakázky také lokalitu, ať se zobrazí dodavatelům z okolí. Poptávka bude odeslána potenciálním firmám a řemeslníkům. Na váš email přijdou cenové nabídky na míru od skutečných zájemců. Vyberete si jednoho a s ním domlouváte detaily. Služba je pro poptávající nezávazná a zcela zdarma. Zkuste ji ještě dnes.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.