Nové byty Smíchov

Zvažujete bydlení v hlavním městě? Fascinuje vás pulsující metropole s neuvěřitelným spektrem služeb a vyžití, ať už sportovního či kulturního charakteru? Nechte se zlákat možností nového bydlení za velmi slušné peníze. Splňte si své sny a začněte bydlet ve vlastním podle svých představ, jak jste vždy snili. Praha Smíchov hlásí poslední nové volné byty v rezidenční čtvrti. Vybírat můžete z menších projektů pouze o několika bytových jednotkách, což podtrhuje ráz a klid bydlení. Svůj domov zde najdou rodiny s dětmi, vytížení manažeři a podnikatelé často na cestách i starší páry hledající útočiště v okolní přírodě.

Prostorné a vzdušné byty včetně terasy a sklepních prostor

Moderní výstavba bytů v Praze probíhá pod taktovkou zkušených designérů a developerů. Pracují s nejnovějšími technologickými postupy, jež garantují využití vysoce kvalitních materiálů s dlouhou životností. Nové byty Smíchov disponují atraktivní nabídkou rafinovaně řešených bytových jednotek, k nimž náleží též balkon či terasa a praktický sklepní prostor. Praha Smíchov přitom nabízí velmi snadnou dostupnost do centra města, v pěší dostupnosti se nachází tramvajová i autobusová zastávka. Drtivou většinu klientů zajímá občanská vybavenost, která je v Praze 5 vskutku bohatá. Najdete zde mateřskou i základní školu, mnoho vynikajících restaurací, obchodů, barů a dětských zón. Součástí vybavenosti je rovněž lékárna, pošta a bankomat. Za pět minut jízdy autem se dostanete do obchodního centra Nový Smíchov, popřípadě můžete zajet do Metropole Zličín.

Vila Hřebenka vám učaruje

Nový byty v Praze 5 leží pouze dvě minuty chůze od tramvajové zastávky. Tímto spojem se rychle dostanete k zastávce metra Anděl a do historického centra. V těsné blízkosti výstavby bytů se nachází stejně tak divadlo, rozhledna Petřín a multikino či sportovní zázemí v podobě bývalého strahovského stadionu.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.