Pitná voda bez škodlivin

filtrační konvice na vodu

Koho by bavilo neustále nosit těžké plastové lahve s vodou z obchodů domů? Určitě je pohodlnější pouze otočit kohoutkem a napustit si na pití tolik litrů, kolik je potřeba.

Dobrá voda s filtračním zařízením

Z kohoutků sice teče většinou jen pitná voda, ale znáte její skutečný stav? Může obsahovat chlór, sedimenty, kovy a zdraví škodlivé látky. Vždyť nikdo neví, jaký je momentální stav trubek, které již nainstalovali naši dědové. Na Penepex.cz se zaměřují na prodej vodních filtrů pro různá filtrační zařízení do domácnosti i pro veřejnost. Filtrační systémy se mohou přímo nainstalovat na kohoutky, což je velice efektivní řešení. Takto vždy získáte vodu bez chlorové pachuti, bez bakterií a škodlivin. Díky filtrům se snižuje také tvrdost vody, proto se nezanáší a nepoškozují používaná zařízení. Filtrace vody se realizuje pomocí mechanických filtrů, které odstraňují písek, rez a jiné složky o větší hrubosti. Dále se aplikují uhlíkové filtrační vložky, které hlavně odstraní zápach a nečistoty organického původu či chlór. 

Do přírody s filtrační lahví

Turistika a cyklistika patří k vyhledávaným aktivitám. Už se vám stalo, že jste v přírodě marně hledali čistou vodu? Vezměte si s sebou přenosné filtrační lahve, abyste měli kvalitní pití stále u sebe. Doma vám skvěle poslouží filtrační konvice na vodu, které lze pořídit v mnoha variantách. K jejich výhodám náleží cenová dostupnost, vysoká efektivita filtrování a snadná údržba. Díky tomu získáte chutnou a zdravou vodu bez chlóru, ale i bez mechanických nečistot. Součástí konvice je vyměnitelný filtr, který nejčastěji obsahuje aktivní uhlí, schopné na sebe vázat škodliviny obsažené ve vodě. Voda se změní i chuťově k lepšímu. Dopřát si můžete druhy o různých objemech a tvarech, například zohledníte, aby se vám vešly do dveří od lednice apod.