Usedlost Šafránka nabízí luxusní ubytování v uzavřeném bytovém komplexu

usedlost-safranka.cz

usedlost-safranka.cz

Pokud máte zájem o luxusní bydlení, jistě si svůj domov budete velice důkladně vybírat. Domy nebo byty, ve kterých budeme bydlet se možná stanou vaším domovem na celý život. Proto nezáleží pouze na vybavení interiéru, které můžeme kdykoli změnit podle sebe, ale na mnoha dalších faktorech. Důležitý je první dojem, který na vás stavba udělá. Například Usedlost Šafránka v Praze 6 je navržena tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky. Jaké nadstandardní služby může nabídnout?

Co je Usedlost Šafránka a co vám může nabídnout?

Usedlost Šafránka vznikla důkladnou rekonstrukcí viniční usedlosti ze 17. století. Budova i tyto nové byty v Praze si uvnitř zachovaly své historické kouzlo, které novostavbám prostě chybí. Jedná se o bydlení v klidné části Prahy 6. I když se jedná o historickou stavbu, díky důkladné rekonstrukci nabízí tato stavba veškeré moderní komforty bydlení. V této usedlosti jsou na výběr luxusní vily od 82m2 po 235m2. Dokonalá výbava a architektonické řešení jsou samozřejmostí.

Součástí je i bazén a sauna, zdroj: usedlost-safranka.cz

Součástí je i bazén a sauna, zdroj: usedlost-safranka.cz

V blízkosti této usedlosti můžete využít 12 krytých parkovacích míst a uvnitř areálu je dalších 18 míst pro auta. O vaši bezpečnost se 24 hodin denně budou starat bezpečnostní kamery napojené na soukromou bezpečnostní kancelář i na správce komplexu. Ten má starost chod celého komplexu a zajistí i drobné opravy a běžnou údržbu okolí včetně například odklízení sněhu.

Celý bytový komplex je uzavřený a cizí osoba se sem nedostane. K dispozici je v komplexu také původní vinný sklípek ze 17. století. Rezidenti komplexu Šafránka jsou plně oprávněni využívat veškerého komfortu, ať už se jedná o rozlehlou zahradu, bazén či saunu.

Udržované okolí je samozřejmost, zdroj: usedlost-safranka.cz

Udržované okolí je samozřejmost, zdroj: usedlost-safranka.cz

V blízkosti je vše, na co si jen vzpomenete

Lokalita Prahy 6 má především tu výhodu, že je všechno na blízku. Nikam to není příliš daleko. Proto je Usedlost Šafránka vhodná pro starší i mladší rezidenty. Mladší ocení výbornou dostupnost nákupních a zábavních center, sportovních a rekreačních zařízení či golfového hřiště. V blízkosti Šafránky jsou také dvě vyhlášené nemocnice – Na Homolce a Fakultní nemocnice Motol. Byty jsou pouze 300 metrů od stanice metra Motolská (plánované dokončení v roce 2014).

Vzorový byt k nahlédnutí, zdroj: usedlost-safranka.cz

Vzorový byt k nahlédnutí, zdroj: usedlost-safranka.cz

Usedlost Šafránka můžete přijít navštívit, k dispozici jsou 2 vzorové byty. Přijďte se podívat a zamilujete si tento typ bydlení!