Zajímá vás móda na rok 2011? Přinášíme vám přehled modních katalogů pro sezónu jaro/léto 2011!

Bonprix – nejoblíbenější katalog

Jedná se o katalog německé společnosti, která je součástí nadnárodní skupiny OTTO Versand. Bonprix katalog 2011 si můžete objednat zdarma na internetu a prohlédnout si tak katalog kdekoliv. Objednat zboží lze buď poštou nebo snadněji přes internet. Katalog Bonprix se zaměřuje především na ženy všech věkových skupin a rozměrů.

Otto katalog – široký výběr oblečení

OTTO je opět německý zásilkový prodejce oblečení, pravidelně vydává Otto katalog 2011. Není ale zaměřen především na ženy, ale má speciální katalogy i pro může, děti a váš byt – bytové doplňky. Můžete objednávat i formou SMS, emailu či telefonu. V nabídce je přes 10 000 položek z těch si vybere snad každý! :-)

A znáte také Halens katalog 2011?

Neckermann

Rodinná společnost s historií více než 60 let na německém trhu zásilkových společností. Zabývá se prodejem oblečení, domácích spotřebičů, vybavení pro dům, dílnu a zahradu i dalšího zboží. I letos vydala Neckermann katalog 2011.

Reserved katalog

Reserved je poměrně mladá značka, která vznikla v Polsku v 90. letech. Nicméně za tu dobu si vytvořila silnou značku a často jejich oblečení nosí i celebrity. Jejich konfekci si můžete koupit na internetu nebo v kamenných obchodech – není to narozdíl od Bonprix, Otto či Neckermann zásilková firma. Podívejte se na Reserved katalog.

Komentáře (1)

  1. My daughter shared a recipe and the only difference is we add a bottle of scent crystals in the same area as the other ingredients at Walmart. I will never go back to store bought laundry soap. It cleans great with very little soap (2pnalestoobs) in my front loader And they smell great too. Last and last. Great savings.

    Komentář by Tuesday — 28.6.2016 @ 15:02

Sorry, the comment form is closed at this time.