Módní katalogy 2011

Zajímá vás móda na rok 2011? Přinášíme vám přehled modních katalogů pro sezónu jaro/léto 2011!

Bonprix – nejoblíbenější katalog

Jedná se o katalog německé společnosti, která je součástí nadnárodní skupiny OTTO Versand. Bonprix katalog 2011 si můžete objednat zdarma na internetu a prohlédnout si tak katalog kdekoliv. Objednat zboží lze buď poštou nebo snadněji přes internet. Katalog Bonprix se zaměřuje především na ženy všech věkových skupin a rozměrů.

Otto katalog – široký výběr oblečení

OTTO je opět německý zásilkový prodejce oblečení, pravidelně vydává Otto katalog 2011. Není ale zaměřen především na ženy, ale má speciální katalogy i pro může, děti a váš byt – bytové doplňky. Můžete objednávat i formou SMS, emailu či telefonu. V nabídce je přes 10 000 položek z těch si vybere snad každý! :-)

A znáte také Halens katalog 2011?

Neckermann

Rodinná společnost s historií více než 60 let na německém trhu zásilkových společností. Zabývá se prodejem oblečení, domácích spotřebičů, vybavení pro dům, dílnu a zahradu i dalšího zboží. I letos vydala Neckermann katalog 2011.

Reserved katalog

Reserved je poměrně mladá značka, která vznikla v Polsku v 90. letech. Nicméně za tu dobu si vytvořila silnou značku a často jejich oblečení nosí i celebrity. Jejich konfekci si můžete koupit na internetu nebo v kamenných obchodech – není to narozdíl od Bonprix, Otto či Neckermann zásilková firma. Podívejte se na Reserved katalog.