Kvalitní české výrobky jsou v dnešní době zákazníky poměrně žádané, ať už se jedná o zboží spadající do jakékoli kategorie. Jinak tomu není ani u nábytku, který dodává prostoru zásadní podobu. Vždy působí lépe, pokud v místnosti použijeme takové prvky, jež spolu přirozeně ladí a podaří-li se nám zakoupit kvalitní vybavení pod jednou střechou, ušetříme čas i peníze. Jestliže navíc nakupujeme u profesionálů, kteří produkty nejen prodávají, ale zároveň mají přehled o všech procesech předcházejících jeho vzniku, máme vyhráno!

nábytek z masivu

Postele z masivu – postele na celý život

Pokud jste rozhodnuti investovat do nového nábytku a neradi byste šlápli vedle, spolehněte se na léty osvědčený nábytek z masivu. Je vyráběn ze smrkového a dubového dřeva vysoké kvality a zpracováván nejšetrnějšími postupy. Výsledná podoba výrobku se liší rozměry, zvolenou povrchovou úpravou a jednotlivými detaily. Ve stejném designu si tak snadno vybavíte vaši domácnost, firmu nebo třeba celý penzion.

Nejčastěji poptávaným výrobkem jsou postele z masivu, neboť jsou charakteristické dlouhou životností a stabilitou. Doplníte-li ji navíc kvalitním lamelovým roštem a matrací, uděláte pro zdravý spánek doopravdy maximum. Postel z masivu lze jednoduše sladit s nočním stolkem, komodou a ostatním nábytkem v ložnici či pokojíčku. Doporučuje se použití UV laků, které dodají masivu přirozený odstín a rovněž mají pozitivní vliv na údržbu. V této souvislosti je lépe využít matných laků, které neupozorňují na prach a nečistoty, jak je tomu u lesklých povrchů.

Rychlá expedice a kvalitní služby profesionálů

V nabídce jsou masivní postele pro děti i dospělé a díky skladovým zásobám probíhá expedice zboží ve velmi krátké lhůtě. Máte-li nejasnosti v oblasti materiálu, nátěru nebo procesu výroby masivního nábytku, odborníci ochotně doplní veškeré informace.  Na masivní postel a ostatní výrobky lze při koupi v určité hodnotě získat bonus v podobě dopravy zdarma!

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.