Patříte k těm, kteří se rádi zachumlají do příjemné peřiny a unavenou hlavu složí na pohodlný polštář? Základem zdravého spánku je bezpochyby kvalitní rošt a matrace, ostatní příslušenství je však neméně důležitou součástí, neboť se také výraznou měrou podílí na komfortu a nerušeném spánku. Pro každého jedince je zapotřebí vybrat individuální sortiment, jež se přizpůsobí nárokům a tělesným proporcím klienta.

přikrývky a polštáře

Polštář a přikrývka – důležitá součást kvalitního spánku

Při výběru přikrývky a polštáře dbejte několika zásad, jež rozhodují o kvalitě spánku. Polštář tvoří oporu šíje a ne každému vyhovuje stejná výplň či materiál. Ti z vás, kteří se potýkají se zdravotními komplikacemi v oblasti páteře nebo trpí častými bolestmi hlavy, by měli být v rozhodování o konkrétním výrobku zvláště opatrní. Jednotlivé přikrývky a polštáře mají své specifické vlastnosti, které určují jejich vhodnost použití během ročních období. Pokud jste vyznavači klasické bavlny, můžete si jejích výhod užívat celoročně, protože je vhodná do teplejších i chladnějších měsíců, je příjemná na dotek a navíc prodyšná. V nabídce naleznete letní, středně hřejivý i vysoce hřejivý program.

Investice, která má smysl

K dispozici jsou také tradiční péřové peřiny a polštáře typické svou hřejivostí a lehkostí. Před koupí péřových produktů však zvažte alergickou zátěž. Nakupujete-li u osvědčených prodejců, můžete se spolehnout na kvalitní zboží s dlouhou životností. Profesionálové v Habitat vám pomohou s výběrem ideálního rozměru i materiálu a doporučí adekvátní způsob údržby.

Pokud se během noci nemůžete uvelebit, potíte se, nebo se budíte s bolestmi šíje, problém často spočívá právě v nesprávném výběru lůžkovin. Nešetřete na pohodlném a zdravém spánku a informujte se o sortimentu, který jej dovede k dokonalosti. Nezapomínejte přitom ani na děti, jejichž potřeby jsou stejně důležité, jako ty vaše!

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.