Určitě jste také někdy potkali v nákupním centru moderní stroj s obsluhou, za kterým zůstával pás neposkvrněné podlahy. Zaujala vás metoda čištění velkých ploch, díky níž je i velmi namáhaná podlahová krytina stále čistá? Pořiďte si také výbavu, ať už s chodící anebo sedící obsluhou. A pokud zvolíte špičkového prodejce poskytujícího úklidovou techniku již od roku 1950, máte vyhráno.

Podlahové mycí stroje

Hakomatic nabízí zákazníkům špičkový servis

Podlahové mycí stroje jsou nezbytnou výbavou velkých pracovišť i hal a výrobních prostor, kde je potřeba pracovat s profesionální výbavou a udržovat podlahu stále čistou, připravenou na nápor návštěvníků či těžkých strojů. Rozhodně ale mycí výbava najde uplatnění i na místech s menší rozlohou. Modelové řady jsou přizpůsobeny a konstruovány tak, aby dokázaly plně vyhovět individuálním požadavkům klienta. Menší stroje s chodící obsluhou se dostanou i do těžko přístupných míst a díky vystupujícím kartáčům umožňují čištění i v blízkosti regálů. Nákup správného modelu stroje vám zaručí velkou úsporu času a úklid s maximální efektivitou.

Investice, která se vám vrátí

Německá kvalita pod taktovkou strojů Hakomatic se promítá do robustní konstrukce a zároveň snadného ovládání. Zvolíte-li mycí techniku od značky Hako, získáte ekonomičtější a účinnější způsob čištění znečištěných ploch. Velký výběr variant se sedící obsluhou vám dovolí úklid s několikahodinovým provozem a silným mycím výkonem. O dobrou viditelnost překážek před vámi se zaslouží ergonomicky tvarované sedátko. V ceně stroje nemáte pouze samotnou mycí techniku, ale také servis a poradenství, při jehož využití pořídíte ideální stroj právě pro vaše prostory. Non-stop služby doplňují krátké reakční doby.

Nezáleží, jak velkým skladovacím anebo výrobním prostorům chcete věnovat důkladnou péči, široký sortiment vás určitě přesvědčí, že existuje vhodné řešení i pro vás tak, abyste se mohli vy i vaši zákazníci a zaměstnanci těšit z čisté, zametené i vytřené podlahy.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.