Každý se snaží nějak ušetřit v domácnosti, a proto se snažíme lépe hospodařit rovněž s vodou a neplýtvat zbytečným koupáním nebo častým pouštěním kohoutku v plné síle. Voda se neustále zdražuje a vy si chytře můžete pohlídat vlastní spotřebu vody a nenechávat ani kapku nazmar! Stačí si pořídit praktický šetřič vody, který se hodí do koupelny, na toaletu nebo klasické vodovodní baterie.watersavers

Česká kvalita za rozumnou cenu

Jestliže chcete opravdu ušetřit, fungovat ekologičtěji a těšit se z vratek za vodu, pořiďte si šetřiče vody watersavers, které kompletně vyrobeny pouze u nás a mohou se pochlubit mnoha certifikáty a osvědčeními o skutečné kvalitě i účinku. Inovativní technologie se podepisuje na jednoduché instalaci i údržbě. Jestliže chcete šetřit vodou v kuchyni, kde často trávíme nejvíce času, používáme vodu nejen k mytí nádobí, ale také vaření a úklidu, stačí šetřič namontovat na konec vodovodního ramínka a těšit se ze snížení průtoku vody. Díky perlení totiž vůbec nepoznáte, že protéká méně vody a přitom budete během stále se opakujících běžných aktivit šetřit!

šetřiče vody

Možná jste už vyzkoušeli jiné šetřiče, které jsou velmi levné a dostupné v různých prodejnách a hobby centrech. Po čase tyto komponenty napadá vodní kámen a dochází ke korozi a nutné výměně. Přitom šetřiče vody watersavers, ať už je instalujete na sprchu nebo toaletu, jsou kryté pětiletou zárukou a dvacetiletou garancí životnosti.

Šetřete peněženku i životní prostředí

O tom, že plýtvat s vodou se nemá, slýcháváme od rodičů již od útlého věku. Vyměňte proto i vy dlouhé lázně ve vaně za rychlé a osvěžující sprchování, kde najde originální šetřič vody své uplatnění a pevné místo. Sami si zvolte, zda chcete, aby ze sprchy během minuty proteklo 6, 8, 10 nebo 12 litrů vody anebo svou koupelnu vybavte vysokopevnostní sprchovou hadicí s mnoha vychytávkami. Už se nemusíte obávat dlouhých cest mimo domov, ani vaše toaleta nemusí protékat a zvyšovat účet za vodu. Stačí použít šetřič vody na toaletu, vhodný na klasické splachování i dvoutlačítkovou konstrukci. Pomocí válečků totiž zamezí protékání WC. Šetřete chytře se správným příslušenstvím do domácnosti!

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.