V posledních letech se díky nízkým úrokům u hypotečních úvěrů roztrhl pytel se stavbami nových domů či rekonstrukcemi starších staveb. Důležitou součástí jsou v obou případech kvalitní okna. A v dnešní době jsou oblíbená zejména okna plastová. V čem jsou lepší než dřevěná?Plastová okna

Dřevěným oknům ještě rozhodně neodzvonilo a někteří majitelé domů na ně nedají dopustit. Dřevěná okna zkrátka mají své kouzlo, které je prakticky nenahraditelné. Pravdou ale je, že vyžadují pravidelnou údržbu, která u plastových oken zcela odpadá.

Proč plastová okna?

Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit právě plastová okna. Níže uvádíme některé z nich.

Rozumná cena

Plastová okna je oproti dřevěným možné pořídit za rozumnou cenu a zároveň ve velmi vysoké kvalitě. Právě proto se dnes mnoho majitelů domů přiklání k této variantě.

Bezproblémová údržba

Další velkou výhodou plastových oken je jejich snadná údržba. Stačí je totiž jednou za čas omýt, aby dobře vypadala. Oproti tomu dřevěná okna musí být pravidelně ošetřována speciálním roztokem. V opačném případě by se kvalita povrchu dřeva rapidně zhoršovala.

Vysoká životnost

PVC je vysoce odolný materiál, který bez problémů odolává proměnlivým povětrnostním podmínkám.

Rozhodli jste se již pro pořízení plastových oken? Pak už jen zbývá zvolit kvalitního výrobce. Vzhledem k tomu, že jsou tato okna tak žádaná, je totiž jejich nabídka na trhu velmi široká. Plastová okna v Ostravě, v Opavě, ve Vsetíně a dalších okolních městech můžete objednat například u společnosti Triogas s.r.o.

Firma Triogas s.r.o. není jen prodejcem plastových oken. Výrobou, prodejem i montáží plastových oken se totiž zabývá již od roku 2006. Přejete si pořídit plastová okna v Ostravě, ve Vsetíně, Opavě a dalších okolních městech přímo od výrobce? Více informací naleznete na www.triogas.cz.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.