odstraneni-graffiti-praha.cz

odstraneni-graffiti-praha.cz

Chci se s vámi podělit o zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, kdy jsme využili jejich služby kotoučového čištění koberců pro naše koberce, které máme ve třídách mateřské školy.

Koberce jsou již několik roků používané a i po klasickém čištění a po čištění extrakční metodou se nikdy nepodařilo z koberců odstranit barvy od pastelek a voskovek. Koberce byly slehlé a působily zašlým vzhledem. Koberce vysáváme a fleky se snažíme všichni čistit hned, ale už po roce používání na něm byly vidět mapy a slehlá. Naše koberce mají různou délku vlasu, ale nejhorší jsou samozřejmě ty s delším chlupem.

Strojové čištění koberců

Na doporučení jsme se zkontaktovali s firmou A SERVIS LIPKA, která nabízí strojové čištění koberců Praha kotoučovým strojem a používají ekologickou chemii, která je vhodná i pro takové místa jakým jsou právě mateřské školy, kde si děti často na kobercích hrají.

Důležité pro nás také bylo, aby čištění koberců proběhlo o víkendu a to málo která z jiných firem akceptovala, jelikož o víkendech své služby neprovádí. U strojového čištění koberců jsem nečekala žádný zázrak, protože vím, jak špatně se z něj fleky dostávají při ručním čištění.

Firma A SERVIS LIPKA nám velmi ochotně vyšla vstříc v daném termínu a jejich metodou strojového čištění kotoučovým strojem se koberce ve třídách znovu rozzářily čistotou, provoněly a v neposlední řadě i vydezinfikovaly.

Vynikající poměr cena/výkon

Všechna místa od barev jsou bez známky znečištění. Pánové z firmy přijeli v dohodnutý den, přivezli kotoučový stroj a začali pracovat. Jejich přístup musím také zmínit, protože se chovali opravdu profesionálně! To nejlepší mě však čekalo po vyčištění.

Koberce byly krásně načechrané, voňavé a fleky byly pryč. Dokonce i ty, se kterými jsme se sžili. Všem, kdo chtějí kvalitně vyčištěný koberec, můžu tuto firmu jen a pouze doporučit. Rozhodně nebudete zklamaní a výsledek se vám bude moc líbit, stejně jako nám.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.