I sektorová kuchyň může odpovídat aktuálním trendům

Sektorové kuchyně

Zapomeňte na přežitek, že kuchyňská linka musí být výhradně z masivu. To už dávno neplatí. Nábytkový průmysl se významně posunul a kromě kvalitního dřeva nabízí i jiné, cenově dostupnější a především odolné materiály. Díky široké nabídce řešení pro kuchyně máte několik možností, jak získat novou linku. Ať už bydlíte v bytě či domě, zajisté oceníte kvalitní kuchyně na míru, které jsou ovšem pro mnoho českých domácností cenově nedostupné. Jestliže se nechcete zadlužovat a na nové kuchyňské skříňky si půjčovat, nabízí se varianta sektorového nábytku, jenž vás mile překvapí nejen cenou, ale zejména detailním zpracováním.

Kombinujte barvy i skřínky

Sektorové kuchyně jsou v podstatě předdefinované skříňky s typizovanými rozměry pro univerzální použití. Stále můžete kombinovat skříňky podle potřeby tak, aby splnily vaše požadavky na vaření. Sektorová kuchyň má velké plus také za špičkové materiály a trendy barvy, jež dokonale nahradí i dřevo. Díky širokému výběru skříněk, poliček a šuplíků si snadno poskládáte maximálně funkční a parádní kuchyň, kterou rozhodně nikdo nebude tipovat na sektorový nábytek. Rozdíl totiž prakticky nepoznáte. Hlavní předností sektorových kuchyňských linek však zůstává cena, ta je v porovnání s kuchyněmi na míru neodolatelná. Atraktivní design, vysoce moderní funkční prvky a detaily, jež jsou obdobné, jako u jiných variant kuchyní, jsou jakousi třešničkou na dortu. Díky typizovaným skříňkám a správné skladbě docílíte třeba i rohové kuchyně.

Odborná montáž a návrh zdarma

Jestliže potřebujete pomoc odborníků, neváhejte oslovit známou firmu Gabon. Nabízí luxusní sektorové kuchyně a pomůže vám skříňky i spotřebiče ustavit tak, aby se nová kuchyň stala dominantou celého bytu. Načerpejte inspiraci třeba v jejich galerii již realizovaných zakázek, popřípadě je oslovte v rámci návrhu zdarma. Jejich široké spektrum služeb zahrnuje rovněž dopravu a odbornou montáž, což ocení též časově vytížené rodiny.