Pomocníci od značky Husqvarna jsou na zahradě nepostradatelní

Husqvarna

Zahrada je místem, kde lze odpočívat, ale také fyzicky pracovat a relaxovat tak po duševní stránce. Není proto divu, že práce na zahradě patří k oblíbeným činnostem mnoha majitelů nemovitostí. Dnes už více než užitková zahrada vede ta okrasná. Ale i ta vyžaduje náležitou péči. A k ní je zapotřebí vhodné zahradní nářadí. Které by vám určitě na zahradě nemělo chybět? 

Elektrické a benzínové sekačky

Nejčastěji si lidé na zahradu pořizují sekačku na trávu. Tráva roste za každého počasí a je třeba ji pravidelně sekat. Pokud právě stojíte před rozhodnutím, jakou sekačku si koupit, máme pro vás pár tipů, jak na to. Základním faktorem pro její výběr je velikost plochy, pro kterou bude určená. Máte-li zahradu do 750 metrů čtverečních, postačí vám elektrická sekačka. Na větší plochy je však lepší volit benzínové sekačky. Na trhu se nabízejí různé značky, z nichž si lidé často kupují ty od známých výrobců, jako je například Husqvarna.

Rider i zahradní traktor jako ideální řešení pro velké plochy

V případě zahradní plochy větší než 1 600 metrů čtverečních, pak ani ta nejlepší benzínová sekačka není právě nejlepší volbou. Je to dáno i tím, že při sekání trávy na takové ploše se nachodí až 4 kilometry. Zde se pak nabízejí jako ideální řešení zahradní traktory nebo ridery Husqvarna. Výhodou riderů je hlavně to, že je lze využívat v létě i v zimě, kdy je třeba odklízet sníh z cest. Díky příslušenství se rider změní na užitečného pomocníka v boji se sněhovými závějemi.

Křovinořezy si poradí i s přerostlou trávou

Někdy ani sekačka si neporadí s vysokou trávou, na kterou je nejlepší křovinořez Husqvarna. Poradí si na špatně dostupných místech, na nichž odstraní nežádoucí vegetaci i dřevnaté křoviny. Je to neocenitelný pomocník každého zahradníka, který chce mít svoji zahradu upravenou a líbivou na pohled.