Hledáte garáž či stání v oblasti Praha Krč?

Bydlíte v této oblasti a hledáte místo pro váš automobil? Máme pro vás tip od společnosti KZP ideal invest a.s.

Společnost KZP ideal invest a.s. provedla v oblasti Praha 4 – Krč výstavbu garáží a parkovacích stání. Garáže jsou situovány mezi ulicemi Olbrachtova a Antala Staška. Ideálně se tak hodí pro obyvatele z okolních domů či bytů. K dispozici je již jen několik posledních volných míst v parkovacích stáních a poslední garáže.

Garáž nebo parkovací stání?

Můžete si vybrat ze dvou variant. Levnější je parkovací stání, ale pak sdílíte jednu velkou garáž s několika dalšími lidmi. Pokud si vyberete garáž, máte k dispozici celou garáž jen pro sebe. Tuto garáž tak můžete využít nejen k parkování, ale také k uskladnění různých jiných věcí.

Neváhejte zbývají poslední volná místa.

Součástí jsou skladovací prostory

Jako velkou výhodu těchto parkovacích míst je jistě skladovací prostor, který je součástí stání či garáže (v závislosti na vybraném místě). Jeho velikost se pohybuje v rozmezí 2,6m2 – 4 m2. Přímo se tak nabízí použití pro uskladnění zimních kol, střešního boxu či podobných sezónních věcí.

Pokud o koupi teprve uvažujete, doporučujeme přemýšlet rychle, protože brzy bude vyšší sazba DPH a nepočítá se, že by developerské firmy nepromítly toto zvýšení do konečné ceny!

Více informací na garáže Krč.