Čakovický park nabízí bydlení v realitním projektu roku 2012

cakovickypark.cz

cakovickypark.cz

V minulém článku o tomto projektu byly představeny obecné informace. Už víme, čím je výjimečná lokalita, kolik bytů je v nabídce a jaké výhody vlastně přináší rezidentům bydlení v projektu Čakovický park. Nyní bychom se chtěli podívat na projekt poněkud drobnějším pohledem, zejména v oblasti vybavení a uspořádání bytových domů a bytů. Dokáží opravdu uspokojit i nejnáročnější rezidenty?

Developerská společnost M & K Development, a.s. už na počátku výstavby tohoto projektu měla jasný cíl. Vytvořit takový projekt, aby uspokojil požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Vše začalo již výběrem této zajímavé lokality na okraji Prahy a pak zajímavým architektonickým řešením těchto bytových domů. Důraz byl kladen na dostatek denního světla v jednotlivých bytech a umístění bytů tak, aby se sousedé navzájem nerušili. Přesvědčte se sami, jak se jim to povedlo, můžete navštívit vzorový byt.

Vzorový byt Čakovický park, zdroj: cakovickypark.cz

Vzorový byt Čakovický park, zdroj: cakovickypark.cz

Bydlete v realitním projektu roku 2012

Tento projekt na konci minulého roku získal ocenění realitní projekt roku. Toto ocenění bylo uděleno na základě hlasování veřejnosti v soutěži nejlepších developerských projektů v ČR, kterou pořádá společnost Conventia s.r.o. Oceněním se mohou pyšnit obě dvě fáze výstavby projektu Čakovický park.

zdroj: cakovickypark.cz

zdroj: cakovickypark.cz

V první fázi tohoto projektu bylo na konci roku 2012 zkolaudováno a připraveno k nastěhování 105 bytů. Druhá fáze je v současnosti ve výstavbě a jednotlivé bytové jednotky jsou nabízeny od konce roku 2011, kdy byl zahájen předprodej. Zde vzniká dalších 88 nových bytů, které by měly být dokončeny na jaře 2014.  Mezi hlavní přednosti bytových jednotek v projektu Čakovický Park patří i velká flexibilita bytových jednotek. U některých nedokončených bytových jednotek mohou být dokonce i měněny jejich dispozice. Byty 2+kk mohou být například upraveny na 3+kk.

zdroj: cakovickypark.cz

zdroj: cakovickypark.cz

Jeden příklad za všechny

Jako modelový příklad nadstandardního rezidenčního bydlení v projektu Čakovický park si můžeme zvolit například byt 4+1(M). Jedná se o byt osmém patře bytového domu Mateřídouška. Tento byt se svou velikostí může rovnat i mnoha rodinným domkům. Dokonce některé svými rozměry i předčí. Plocha interiérových místností je totiž celých 119,9 m2. Byt je také vybaven dvěma balkony a velkou rohovou terasou. Nabízí nádherné panoramatické výhledy do okolí. Plocha samotné terasy činí 58,4 m2 (nezapočítává se do obytné plochy).

Mezonetový byt, zdroj: cakovickypark.cz

Mezonetový byt 4+1(M) , zdroj: cakovickypark.cz

Byt je rozdělen do dvou pater spojených vlastním schodištěm. V jednom patře se nachází prostorný obývací pokoj o rozloze 38,5 m2, kuchyně, jídelna a WC. V tomto patře se také nachází i prostorná terasa. Pokračování bytu je hned v dalším patře, které je vybaveno třemi ložnicemi. V tomto patře také najdete hned 2 koupelny a 2 balkony. Všechny místnosti jsou propojeny prostornými chodbami. Místnosti jsou dostatečně velké a prostorné i pro větší počet osob.