Tipy co by ve vaší domácnosti rozhodně nemělo chybět

V dnešním článku vám představíme několik věcí, které by se mohly hodit i do vaší domácnosti. Občas trošku futuristické či zvláštní, ale originalita jim neschází! :-)

Netradiční jednohubky

Připravujete párty nebo rodinnou oslavu? Často se na stole objeví právě jednohubky. Jenomže klasická párátka jsou nudné. Pokud chcete jednohubky trochu vylepšit, zkuste použít hřebíkové jednohubky. Zaručeně přitáhnou pozornost a lidé si určitě na vaši párty nezapomenou. Doporučujeme ale tyto hřebíky koupit ve specializovaném obchodě a nikoliv železářství!

Hřebíkové jednohubky (zdroj: egifts.cz)

Naučte se jíst jako správný asiat!

Popularita asijských bister je u nás tradičně vysoká. V posledních letech se stále více lidí naučilo jíst sushi. Mnozí z nás, ale stále neumí jíst správně hůlkami! Vždyť na některé pokrmy je to nejlepší způsob konzumace. Pro takové tu dnes máme alternativu – hůlky pro začátečníky. Tyto hůlky jsou na konci spojené pružinou a tudíž vám nebudou vypadávat z ruky. Vypadají v podstatě jako velká pinzeta. Vyzkoušejte je a možná také zjistíte, že na některé pokrmy již nikdy jinak!

Čínské hůlky (zdroj: egifts.cz)

 A nyní něco opravdu pro každého

Snad každý z nás bojuje s problémem uskladnění lahví. Zejména bavíme-li se o lahvích na víno, ale stejný princip lze uplatnit i na lahve od piva či slivovice. Málokterá lednička totiž umožňuje snadné uskladnění více lahví. Znáte to, žádná polička není dostatečně vysoká, aby se tam láhev vešla a vy je tam musíte skládat naležato. Lahve se vám pak různé kutálí po ledničce. Ale tento odvěký problém má řešení – kupte si zarážku na víno. V principu velmi jednoduchý pomocník, ale konečně budete mít v lahvích pořádek!

Chytrá zarážka (zdroj:egifts.cz)