Přepravky na pečivo a lahůdky

Při přepravě zboží od výrobce do maloobchodu záleží především na tom, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám nešetrnou manipulací. Přitom práce musí odsýpat a není možné se zdržovat nepraktickým řešením. I proto se v oblasti logistiky velice často používají plastové přepravky, které práci zjednodušují. Jaká je jejich nabídka na trhu?

Jak by fungovala logistika bez praktických přepravek?

Přepravky jsou vyrobené z odolného polypropylenu, který vydrží i drsnější zacházení při manipulaci. Jejich sortiment je pestrý, takže vedle potravin je možné do nich ukládat i dílenský materiál nebo předměty ve skladovém hospodářství. Některé přepravky se vyrábějí z transparentního plastu a najít uplatnění mohou i domácnostech nebo v dílně domácího kutila. Přepravky na pečivo a lahůdky mají v sobě děrování, které umožňuje cirkulaci vzduchu. Není tedy problém v nich přepravovat třeba i cukrářské produkty. Naopak přepravky na maso děrování nemají a jsou optimalizované pro použití v automatizované logistice.

Regály pro dokonalý pořádek na pracovišti

Určitě se shodneme na tom, že pořádek na pracovišti je základem pro kvalitně odvedenou práci. Ten pomáhají udržovat praktické kovové regály, do nichž je možné naskládat nejrůznější věci a materiál. V pneuservisech se uplatní regály na pneumatiky, které musejí být velmi odolné s vysokou nosností. Zajímavým řešením uskladňování předmětů je trubkový systém, jenž si můžete přizpůsobit svým požadavkům a v případě potřeby snadno upravit podle aktuální situace. Takto lze snadno vyrobit stoly, regály i vozíky.

Dílenský nábytek z odolného kovu

Nedílnou součástí dílny je dílenský nábytek – ponk, kovové skříně, regály i nízké skříňky se zásuvkami. Vzhledem k tomu, o jaké prostředí se jedná, je třeba, aby tento nábytek byl odolný a pevný a vydržel i méně šetrné zacházení. Ideálním materiále na jeho výrobu je tedy kov a plech.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.