kokiskashop.cz

kokiskashop.cz

Pokud vybíráme kvalitní zahradní stan, nebo též párty stan, jistě chceme, aby co do konstrukce, velikosti, nebo také kvality plně uspokojil všechny naše požadavky. S nimi ale souvisí také to, že bychom měli při výběru hledět také na příslušenství, které lze zakoupit.

Párty stany tak nejenom dokonale splní svůj účel, ale mohou být i v perfektním technickém stavu. Pojďme se společně podívat na to, co by se vám mohlo hodit a na co při výběru nezapomenout, pokud párty stany – prodej konkrétních modelů hledáte.

Základem jsou náhradní díly

Samozřejmě co by mělo být prvním kritériem výběru, pokud hledáte příslušenství pro váš zahradní párty stan, jsou určitě náhradní díly. Díky nim tak bude celá konstrukce neustále dokonale stabilní a stan jako takový splní svůj účel. To, co zákazníci poptávají nejčastěji, jsou třeba náhradní plachty, pokud ta současná již nevyhovuje. Pro se párty stany a jejich prodej stávají tolik populární. Stejně tak to ale mohou být i náhradní konstrukční prvky. Buď může jít o klasické ocelové tyče u standardních konstrukcí, nebo náhradní části pro konstrukci, kterou využívá nůžkový stan. V tomto směru je třeba říci, že k dispozici je i komplet konstrukce, bez samotné střechy. Často se stává, že dojde při nevhodné manipulaci s párty stanem k roztržení střechy. Na řadu pak tedy přichází náhradní střecha pro altán vhodných rozměrů, která dokáže chybu rychle napravit.

Myslete také na praktičnost

Pokud jste hledali prodej párty stanů levných a jednoduchých, pravděpodobně jste si zakoupili variantu, která nepočítá s bočnicemi. To ale vůbec nevadí, jelikož i ty lze dokoupit zvlášť, jako náhradní díl. Díky tomu párty stan zahradní doplníte nezbytným prvkem, který má také především ochrannou funkci. Dokáže totiž ochránit hlavně před bočním větrem, který daná boční stěna dokonale zastaví. Na výběr jsou jak boční stěny klasické, tak i ty, které mají integrovaná okna, která dodávají vyšší přísun denního světla.

S bočními stěnami ale souvisí také další praktický prvek, který z nich přímo vychází. Jedná se také o ochrannou stěnu, kterou může mít jak klasická konstrukce, tak i nůžkový párty stan. Na mysli totiž máme praktickou moskytiéru, která je prodávána v různých délkách, díky čemuž jí celý zahradní stan doslova obalíte. Samozřejmostí je praktický vstup, díky kterému se dovnitř snadno dostanete a dále už zamezíte jakémukoliv otravnému hmyzu, aby vás rušil. Mezi daný hmyz se počítají nejenom mouchy, ale třeba i komáři či vosy.

Z hlediska praktičnosti ale může být dobrým sortimentem i osvětlení, ideálně ve formě různých řetězů. Ty snadno navěsíte na konstrukci, kterou má stan nůžkový i klasický a už je jenom zapojíte do elektrické sítě. Díky tomu si můžete užívat zahradní párty i dlouho do noci, tedy po setmění. Opravdovými velikány každé oslavy jsou pak párty stany 3×6, ke kterým se také hodí výše zmíněná příslušenství.

Snadné složení a rozložení nabízí nůžkové party stany, zdroj: kokiskashop.cz

Snadné složení a rozložení nabízí nůžkové party stany, zdroj: kokiskashop.cz

Přenositelnost a uchování

Samozřejmě pokud své zahradní stany nemáte umístěné na zahradě a neslouží vám a vaši blízkým, je třeba je uskladnit. A k tomu přijde vhod třeba přenosná taška. Díky ní stan jednoduše zabalíte do kompaktních rozměrů a díky praktickým poutkům ho jednoduše a samozřejmě rychle přenesete doslova kamkoliv. A tam ho stačí uschovat a až bude opět potřeba, stačí ho jednoduše vzít a donést zpět na místo rozložení.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.