shutterstock.com

shutterstock.com

Zdá se vám, že ačkoliv chodíte brzy spát, přesto sed ráno probouzíte unavení a celí rozlámaní? Problém nemusí být v poruše spánku, ale jednoduše v tom, že máte v posteli nekvalitní lamelový rošt a zejména nevyhovující matrace. Právě matrace výrazně ovlivňuje kvalitu spánku, vaše pohodlí a zdraví. Zvolíte-li dobrou pěnovou matraci, máte po starostech.

Vlastnosti pěnových matrací

Matrace, které se vyrábějí z pěny, patří v současné době mezi ty nejlepší produkty, které lze v obchodech pořídit. Jde také o to, jaký typ pěny je při výrobě použit. Nejčastěji se setkáte s produkty z takzvané PUR pěny, tedy pěny z polyuretanu, v nabídce specializovaných obchodů jsou k dostání také matrace ze studené či líné pěny.

V zásadě lze u všech tří variant vyzdvihnout tu vlastnost, že jsou schopny velmi dobře reagovat na aktuální polohu těla a přizpůsobit se jí. Elasticita materiálu a schopnost se přizpůsobit tvaru těla je v porovnání s klasickými pružinovými či taštičkovými matracemi daleko vyšší.

Kromě toho mají pěnové matrace vysokou prodyšnost. Díky tomu během užívání dobře „dýchají“. Méně se v nich tak usazují nečistoty, nedochází zde k tak vysokému množení roztočů, matrace neplesniví. Dá se tak říci, že mají i delší životnost. Což kompenzuje fakt, že jde přeci jen o trochu dražší varianty produktů.

Kvalitní matraci pořídíte v akci za výhodou cenu

Investice do kvalitní matrace se ale rozhodně vyplatí. Mějte na paměti, že jde hlavně o vaše pohodlí a zdraví. V současné době navíc můžete matrace (nejen ty pěnové) pořídit velmi výhodně. Internetový obchod Spisladce.cz totiž v akci nabízí matrace 1+1. Za cenu jednoho výrobku obdržíte druhou matraci zcela zdarma.

Zmíněný obchod disponuje bohatou nabídkou produktů. V sortimentu zboží najdete nejen matrace pro jednolůžka, manželské či dětské postele, ale také vhodné lamelové rošty, které jsou nezbytnou součástí vybavení většiny druhů postelí.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.