zdravotní polštáře

Vybavení ložnice, dětského pokoje či místnosti pro návštěvy se neobejde bez kvalitních lůžkovin. Mezi ně patří nejen prodyšná přikrývka, ale v neposlední řadě polštář, díky němuž ulevíme krční páteři, předejdeme bolestem hlavy a zad a užijeme si nerušený, kvalitní spánek. Jenže vybrat polštář nemusí být úplně tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Už dávno totiž neplatí, že by si lidé kupovali první polštář, po němž sáhnou, naopak kladou na výběr pečlivější důraz, což se přirozeně promítá nejen v lepším výsledku spaní. Chcete-li usínat a probouzet se bez bolestí, věnujte výběru nového polštáře dostatek času a zodpovězte si, co od nového přírůstku do lůžkovin vlastně očekáváte.

Kvalitní polštáře vás finančně nezruinují

Mnoho ze zákazníků se v první řadě zajímá o cenu, což není zcela vhodné vzhledem k tomu, že polštář je produktem, jejž nekupujeme denně jako spotřební zboží. Investovat do něj se vyplatí, protože v případě vysoké kvality vám dlouho vydrží. Polštáře jsou klíčovým prvkem pro plnohodnotný spánek. Maximální komfort vám zajistí třeba antibakteriální polštáře. Jejich na omak měkký povlak obsahuje antibakteriální látky, které zamezují šíření a množení bakterií či plísní. Pro tyto účely jsou často využívány například ionty stříbra či přírodní složky. Polštáře jsou vzdušné, pružné a disponují hygienickými vlastnostmi, což ocení každý zákazník.

S antibakteriální úpravou jsou často spojovány také zdravotní polštáře. Ty jsou navrženy speciálně pro časté praní ve vysokých teplotách a opakované sušení v sušičce. Samozřejmostí u tohoto typu polštářů jsou hygienické standardy a materiály vysoké kvality. I při dlouhodobém praní a sušení při vysokých teplotách se pyšní zdravotní polštáře dlouhou životností a zachováním svého původního vzhledu.

Vhodné polštáře pro zimní období

S klesajícími teplotami měníme tenké přikrývky a letní polštáře za hrubší a hřejivější materiály. Jedním z často využívaných a oceňovaných modelů jsou vlněné polštáře, s nimiž si vhodnou termoregulaci uchová každý zimomřivec. Polštáře jsou vyráběny z 100% vlny a vynikají svými antialergickými vlastnostmi. Díky takovému záhlavku si užijete klidný spánek bez teplotních rozdílů kdykoliv během roku. Ideálně se hodí právě do sychravého podzimu či mrazivé zimy.

Nestárnoucí klasiku představují rovněž péřové polštáře. Jsou naplněné prvotřídním jemným husím peřím a drobnými peříčky. Péřové polštáře si mohou užít také alergici na domácí prach a další milovníci pevné opory hlavy. Pohodlný polštář je základem pro úspěšný spánek. Vyberte si i vy svůj nový polštář tak, aby splnil náročné požadavky na dlouhodobé a spokojené užívání a uvidíte, že spánek i probouzení se obejde bez bolavé hlavy či páteře.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.