retro svítidla

Vybrat si osvětlení do domácnosti není zrovna jednoduché. Dnes je na trhu tolik svítidel, vybere si na první pohled opravdu jen málokdo. Pokud se snažíte o to, aby vaše domácnost byla zařízena moderně, měli byste před návštěvou obchodu se svítidly projít časopisy o bydlení, kde se o aktuálních trendech dozvíte. Pokud se vám však nechce pátrat, přinášíme vám tipy na svítidla, která mohou zdobit právě váš dům. 

Při zařizování domácnosti musíte myslet na to, že svítidla jsou nedílnou součástí domu, ostatně každá místnost si zaslouží zcela jiná svítidla. Zatímco do koupelen se hodí svítidla malá, drobná, sotva viditelná, obývací pokoj by mělo zdobit honosné, masivní světlo, kterého si člověk všimne na první pohled. 

Do jídelen se nehodí jedno svítidlo, ale rovnou tři nebo minimálně dvě, kuchyně by měla být zdobena spíše jednoduchým svítidlem, které nebude zavazet. 

Podívejme se nyní na dnes nejmodernější svítidla na trhu a zároveň si je potencionálně zakomponujme do domácnosti. 

Drátěná svítidla jsou velký hit současnosti

Slyšeli jste o drátěných svítidlech? Jedná se o závěsná svítidla, která se zpravidla věší po třech. Jedno drátěné svítidlo nenadělá tolik parády jako právě tři drátěná světla. Pokud se rozhodnete investovat právě do drátěných svítidel, doporučujeme je instalovat do jídelen přesně nad jídelní stůl. 

Drátěná svítidla jsou však vhodná i nad konferenční stolek, kde také musí viset minimálně po třech kusech. Vhodné je nainstalovat světlo také do zahradního altánku. 

Retro svítidla jsou opět zpátky v kurzu

Určitě jste zaznamenali, že se do módy vrátil retro styl. Ten je dnes skutečně velice, velice oblíbený, pronikl jak do světa módy, ta do světa bydlení. Do domácnosti si můžete přinést například retro svítidla, která zdobí například zahradní pergoly, ložnice, případně kuchyně.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.