koupelnový nábytek

Jestliže sháníte kvalitní koupelnový nábytek, určitě bude řada Q MAX od firmy Dřevojas skvělou volbou a jistě oceníte i jeho vysokou kvalitu a způsob provedení na špičkové úrovni.

Co Q MAX nabízí?

Tato série nabízí velký úložný prostor ve svých zásuvkách, praktické umyvadlo z keramiky, tlumené dovírání, možnost volby úchytky, doživotní záruku na kování od firmy Hettich a 5 let záruku na koupelnový nábytek a umyvadla.

Barevné provedení

Nechcete nábytek v klasickém bílém lesku? To vůbec nevadí. Nábytek od Dřevojasu si můžete nechat vyrobit i v různých dřevodekorech jako je například ořech, borovice Jackson, bříza aj. Na výběr jsou i dekory v podobě imitace betonu a dalších. A pokud se přeci jen chcete držet lesku, můžete si zvolit provedení například v antracitu.

Velikost nábytku

Nábytek se vyrábí již od šířky 55 cm až do 130 cm. U šířky 130 cm je součástí nábytku kvalitní keramické umyvadlo Keramag Renova U035, které má otvory pro dvě stojánkové baterie. Pokud jste velká rodina, určitě dvojumyvadlo oceníte.

Výběr umyvadla

K řadě Q MAX jsou na výběr celkem tři keramická umyvadla.

Umyvadlo Q je dodáváno v šířkách 55, 60, 70 a 80 cm.

Umyvadlo Keramag Renova má odkládací boční plochu na obou stranách a je dodáváno v šířce 100 cm.

Dvojumyvadlo Keramag Renova je dodáváno v šířce 130 cm.

Doplňkové produkty

Umyvadlové skříňky sice nabízejí velký úložný prostor, ale pokud i tak zvažujete ještě přikoupení závěsné skříně s košem, galerky či zrcadla, myslel Dřevojas i na tuto možnost nabízí k sérii i tyto doplňkové produkty. Madla a barevné provedení si opět můžete zvolit dle nabídky.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.