Byty Na Vackově

Líbí se vám žít ve velkoměstě a využívat dosytosti všeho, co nabízí? Je to hlavně dokonalá občanská vybavenost, dostupnost veřejné dopravy a také sportovního a kulturního vyžití, které činí městský život atraktivním. Pro toho, kdo se ničeho takového nechce ve svém životě vzdát, je najít si vlastní bydlení ve velkém městě nutností. Jestliže jste propadli neopakovatelnému kouzlu Prahy, pak příjemnou informací určitě bude, že se tu pro vás staví řada developerských projektů, jež nabízejí byty k prodeji.

Byty s dostatkem přirozeného světla

Nyní záleží na tom, kterou oblast si ke svému žití v hlavním městě vyberete. Byty Na Vackově se nacházejí v části Prahy 3 na Žižkově. Jedná se o příjemné prostředí na ulici Malešická. Byty v kategoriích 1+kk až 5+kk mají díky své dispozici dostatek přirozeného světla. Disponují totiž současně terasami, balkony nebo lodžiemi podle typu bytu. Tímto se zvyšuje komfort bydlení. Není nad to si odpoledne po práci sednout ven se svojí oblíbenou kávou nebo čajem a vychutnávat pobyt na čerstvém bytu, aniž by člověk musel zároveň opustit svůj byt.

Byty Na Vackově

Vše potřebné na jednom místě

Byty na Vackově se budou nacházet v maximálně dvanáctipodlažních budovách, které členitě a asymetricky ustupují od linie ulice. Byl to záměr architektů vytvořit prostorná obytná zákoutí, kde své místo najdou byty s předzahrádkami s dostatkem soukromí. Kromě příjemného bydlení v zajímavě řešených a útulných bytech nabízí čtvrť Vackov dostatek společenského vyžití v místních tradičních hospůdkách a restauracích s tradiční kuchyní. Nedaleko se nachází také kino Aero, takže nebude chybět ani kultura. Kdo rád chodí na procházky, i ten si na Vackově přijde na své. V blízkosti je Vítkov, sady Na Krejcárku nebo Parukářka, které bývají cílem vycházek i sportovních aktivit  řady obyvatel Prahy.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.